Представники «Азовінтекс» привітали випускників Львівського дитячого будинку №1

  • 17.06.2009, 12:59
  • 1399
  • Андрій Яремко
Представники «Азовінтекс» привітали випускників Львівського дитячого будинку №1. Вчора, 16 червня, Львівський дитячий будинок №1, що на вул. Таджицькій, 23, провів випускний вечір для своїх випускників. «Із початком осені стіни нашого дому покинуть 17 дітей, - розповіла директор цього закладу Марія Чернік. – Усі вони підуть учитися в школи». З нагоди цього було влаштоване справжнє свято за участі самих випускників. Діти розказували веселі вірші, співали, танцювали і показували свою готовність до навчання в школі.

Завітали на свято до дітей і представники фірми «Азовінтекс», яка будує стадіон у Львові до Євро-2012. «Ми уже давно співпрацюємо із цим дитячим будинком, - каже директор Львівської філії «Азовінтекс» Ігор Семенов. – Тому для нас справою честі було відвідати дітей у такий важливий для них момент».

Від «Азовінтексу» кожен випускник отримав спеціальний подарунок – наплічник. «Бажаю кожному із вас забрати у цьому наплічнику частинку тепла, любові і доброти із цього будинку, - побажав дітлахам Ігор Семенов. – І носіть в них лише хороші оцінки».

Крім того вихованцям будинку було організовано фруктовий стіл. «Азовінтек» для цього купив малечі ананаси, персики, апельсини і яблука. «Люди часто мене запитують, як я знайшла цю фірму, а я їм відповідаю, що це вони самі знайшли мене, - каже Марія Чернік. – І я їм дуже вдячна, що не лише словом, а й ділом вони допомагають нам і ніколи про нас не забувають».