Львів організовує волонтерів до ЄВРО 2012

  • 17.06.2009, 13:01
  • 1094
  • Андрій Яремко
Під час проведення у Львові рок-фестивалю Stare Misto відбудеться найбільше в цьому році тренування в «реальному часі» понад ста волонтерів. Тренування відбуватиметься в рамках підготовки волонтерської програми Львова до ЄВРО 2012. «Ми розуміємо, що підготувати понад тисячу волонтерів для організації ЄВРО 2012 неможливо за короткий час. А тому вже зараз розпочинаємо працювати з молоддю, яка через 3 роки складе кістяк волонтерського руху Львова в 2012 році» — розповідає начальник управління інформації та промоцій департаменту «ЄВРО 2012» Соломія Білонога. За її словами, волонтерських рух в Європі широко поширений і жодна велика подія, такі як Олімпійські ігри, Чемпіонати світу та Європи, різноманітні бізнес форуми, не відбуваються без залучення до її організації волонтерів.

«В цьому році департамент «ЄВРО 2012» вже залучав волонтерів до організації двох фан-зон під час перегляду матчів Шахтар-Вердер та збірних Україна та Казахстан. У фан-зонах діяли офіційні правила УЄФА, а тому це тренування волонтерів в умовах максимально наближених до тих, які будуть під час проведення ЄВРО 2012. Окрім того, волонтери допомагали організовувати Чемпіонат з футболу «Котим’яч», який відбувався серед загальноосвітніх шкіл міста» — зазначає Соломія Білонога.

Як розповів директор з маркетингу «Першої приватної броварні» Максим Васильєв одночасно з проведенням рок-фестивалю Stare Misto у Львові за підтримки ФК «Карпати», Департаменту «ЄВРО 2012»та Першої приватної броварні відбудеться європейський кубок серед фанів футбольних клубів за участю уболівальників 16 клубів провідних чемпіонатів Європи. Зокрема, участь у фан-фестивалі візьмуть команди вболівальників Ліверпулю, Глазго Рейнджерс, Інтера, Зеніта, К’єво, Рапіда, Вісли та інших. Більшість з учасників цього турніру відвідають і фестиваль Stare Misto, що зробить тренування волонтерів ще більш якісним.

Довідка

Львівський рок-фестиваль Stare Misto – це проект створення у найближчі роки українського міжнародного фестивалю непопсової музики в європейському форматі. Ініціатором фестивалю є українська компанія «Перша приватна броварня». Фестиваль стане найбільшою музичної подією на Західній Україні упродовж щонайменше останніх 10 років.