Асоціація готельних об’єднань визначила кращих

  • 18.06.2009, 12:30
  • 1206
  • Андрій Яремко
Львів займає першість по розвитку готельної індустрії в Україні по підготовці до Євро-2012. Асоціація готельних об’єднань та готелів міст України нагородила кращих працівників готелів України. Серед яких й представники львівського готелю «Дністер». Готель «Дністер» став кращим у категорії чотиризіркових готелів України, такі висновки Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України.

«Асоціація є однією із найбільш професійною галузевою організацією. Вони дуже тісно співпрацюють та надають різноманітну фахову допомогу готелям-учасникам асоціації, а також ретельно і об’єктивно моніторять їхню роботу. Щодо підготовки до ЄВРО-2012 – «Дністер» ми рекомендували для сім’ї УЄФА, як один із готелів-кандидатів на прийом команди або ж для міні-штаб-квартири УЄФА у Львові. Але це, звичайно, після реконструкції, яку запланували, повністю уже погодили і от-от розпочати обіцяли нам керівники готелю. Ми дуже розраховуємо на «Дністер», - розповів Іван Лунь, радник міського голови з питань готельного розвитку.

Крім цієї нагороди, вчора, Асоціація привезла відзнаки й для персоналу готелю «Дністер». Зокрема, четверо працівників готелю отримали звання почесного члена Асоціації, а семеро нагородили Почесними грамотами. Нагородження пройшло в рамка огляду готелів України з надання послуг та підготовки до Євро-2012.