Львів заохочує своїх школярів грати у футбол та бути здоровими

  • 31.03.2010, 14:29
  • 1328
Сьогодні стартувала соціальна кампанія «Одне місто, 100 шкіл, 11 левів!», що пропагує здоровий спосіб життя та шкільний футбол, а також заохочує школярів стати учасниками та переможцями Кубку Львова з футболу серед загальноосвітніх шкіл «Котим’яч». Соціальну кампанію очолили гравці ФК «Львів» Григорій та Борис Бранці, які стверджують, що – футбол це шлях до здоров’я. Вона передбачає розміщення 6 біл-бордів та 10 сітілайтів у місті та оголошень у 100 школах міста, що пропагують здоровий спосіб життя, шкільний футбол та спонукають школярів взяти участь у Кубку Львова «Котим’яч».

Кубку Львова з футболу серед загальноосвітніх шкіл «Котим’яч» розпочнеться 8 квітня та відбуватиметься у Львові вдруге. Турнір триватиме протягом двох місяців та завершиться фінальними іграми 23 травня. Кубок Львова «Котим’яч» охоплює 100 загальноосвітніх шкіл Львова з усіх 6-ти районів міста. Участь у заході бере понад 3000 школярів двох вікових категорій - 5-6 та 9-11 класи. Вболівальники Кубку Львова – це понад 10 000 мешканців міста. Співрганізаторами «Котим’яча» є Департамент «ЄВРО 2012» Львівської міської ради та ФК «Львів».

«Проведення у Львові УЄФА ЄВРО 2012™ – це нагода звернути увагу та згуртувати дітей навколо спорту, виховати культуру шкільного футболу та закласти підвалини шкільних традицій вболівання. Департамент «ЄВРО 2012» вже від минулого року проводить низку заходів, що промоціюють чемпіонат та футбол загалом. Серед наймасштабніших минулорічних заходів почесне місце зайняв саме Кубок Львова серед загальноосвітніх шкіл з футболу «Котим'яч»» – зазначив директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

«Другий рік поспіль ФК «Львів»  спільно із громадською організацією «фан-клуб ФК Львів» опікується проведенням цих Змагань. Ми розуміємо, що саме від загальноосвітніх шкіл та їхніх спортивних програм залежить виховання здорової нації. Тому ми надаємо усю необхідну підтримку для проведення «Котим’яча» і плануємо робити це і надалі» – розповів спортивний директор ФК «Львів» Роман Лаба.

Довідка

Минулорічними переможцями стали:

У віковій групі 9-11 класи:  І місце – школа № 2 Франківського району; ІІ місце – школа № 96 Сихівського району; ІІІ місце Львівський економічний ліцей Шевченківського району.
У віковій категорії 5-6 класи: І місце – школа № 86, а ІІ місце – школа № 73 обоє представляють Сихівський район; ІІІ місце школа № 91 Шевченківського району.