О. Засадний: «Львів успішно виконує більшість вимог УЄФА»

  • 31.03.2010, 15:41
  • 1238
«На жаль, керівництво МОКу не достатньо уважно слідкує за підготовкою Львова до чемпіонату. Відомо, що Львів має найкращу позицію серед українських міст щодо готелів – для розміщення цільових груп УЄФА законтрактовано вже 92% номерів. Щодо решти 8% місто надало чіткі гарантії УЄФА, і це не враховуючи резерв серед готелів, що будуються.

Також хотілося б розвіяти занепокоєння пана Лубківського щодо розміщення вболівальників. Два роки тому ми разом із Лозаннською школою готельного бізнесу підготували стратегію розвитку цієї сфери для міста Львова. Ще у минулому році департаментом було здійснено величезну роботу, результатом якої стала створена база даних усіх об’єктів.

Львівська концепція розміщення вболівальників враховує усі об'єкти розміщення на шляху вболівальників від кордону з ЄС до Львова, в межах міста, в Луцьку та Івано-Франківську, де розташовані резервні аеропорти, а також на шляху від Львова до Києва, загалом понад 750 об'єктів. Концепція показала величезний потенціал готельного бізнесу і дала поштовх до будівництва 15 додаткових нових об’єктів. Вже сьогодні Львів та область готові розмістити понад 30 000 вболівальників», – прокоментував директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

«Забезпечення міста громадським транспортом під час чемпіонату чітко розраховано. Львівський стадіон знаходиться на в’їзді до міста, що дозволяє розвантажити центральну історичну частину Львова та забезпечити комфортне пересування вболівальників містом. Ще у минулому році ми визначили, на скільки одиниць збільшиться рухомий склад громадського транспорту міста до чемпіонату, та скільки автобусів-шатлів потрібно додатково орендувати під час турніру. Для цього співпрацюватимемо з ЛАЗОМ, адже  саме львівським підприємством було підписано меморандум з урядом щодо забезпечення транспортом чемпіонату, а також з іноземними партнерами. Зокрема, німецьке місто Ляйпціг вже сьогодні готове надати для Львова 100 автобусів у користування під час турніру», – розповів він.

«Сьогодні, коли держава контролює будівництво Львівської арени та аеропорту та гарантує терміни реалізації цих проектів можемо з впевненістю сказати, що Львів разом із іншими приймаючими містами України увійшов у нову фазу підготовки. Якщо до цього основним була підготовка інфраструктури, то чим ближче до турніру тим більше виникає питань, пов’язаних  безпосередньо із організацією чемпіонату на місцях», – додав Олег Засадний.

Довідка

Нагадаємо, що вчора прес-службою МОК «ЄВРО 2012 Україна» було розповсюджено інформацію із занепокоєнням щодо підготовки міста Львова до УЄФА ЄФРО 2012тм у готельній сфері, ситуації із розміщенням вболівальників та громадським транспортом.