А. Садовий: «ЄВРО об’єднує Україну»

  • 09.06.2010, 11:14
  • 1084
Сьогодні у Львові відзначають два роки до початку Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012тм. У Львові, як і у решті міст, що приймають Чемпіонат Європи з футболу у 2012 році УЄФА ЄВРО 2012тм, з’явилася квіткова клумба у формі логотипу турніру. Квітковий логотип встановлено на пр. Свободи, біля статуї Матері Божої.

Також було запущено трамвай УЄФА ЄВРО 2012тм та представлено логотип м. Львова, як міста, що приймає Чемпіонат Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012тм.

Участь у подіях взяли віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк, Львівський міський голова Андрій Садовий, директор турніру, керівник Місцевого організаційного комітету «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський.

«Завдання організаторів футбольного чемпіонату – створити потужну позитивну енергетику. Щоби гості цього дійства ще довгі роки розповідали про свої враження. Вболівальники лише незначну частину часу проведуть на стадіоні, решта  у самому місті. І ми, львівяни, робимо усе для того, аби у нас всі почувалися комфортно.

Останніми роками ми в центральній частині міста висаджуємо багато квітів, клумб. Але одна клумба у нас буде особливою. Ця клумба буде випромінювати надії не лише львів’ян на те, що з ЄВРО наше місто стане кращим, але й надії десятків тисяч вболівальників з різних країн.

Львів’яни живуть цим святом. Коли я зранку йду прощею Ринок на роботу, кожен другий перехожий обов’язково запитає:  «Як там стадіон? Будується? Ми всі хочемо, аби у нас все вдалось, і Львів використав свій шанс показати себе світові.

Євро 2012  також дасть нам шанс краще пізнати один одного в Україні. Для іншої країни  це було б собі важко уявити, але в Україні лише на 19 рік незалежності відновлюється авіарейс Львів-Донецьк. Багато проблем, які сьогодні є в країні, через те, що ми мало знаємо один одного, мало спілкуємось. ЄВРО дає нам шанс разом працювати і разом творити історію», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

{gallery images/stories/2010/Photostories_Fotoreportazi/006__Cherven/001_Klumna_EURO|Фоторепортаж}