Львів – перше місто, у якому почав курсувати трамвай УЄФА ЄВРО 2012тм

  • 09.06.2010, 11:43
  • 1185
В рамках відзначення двох років до початку Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012тм у Львові розпочав курсувати трамвай УЄФА ЄВРО 2012тм. Дизайн трамваю розробляла дизайнерська група УЄФА, оформлення виконано у кольорах турніру, а увесь корпус прикрашено символікою чемпіонату.

Як повідомив в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа, трамвай УЄФА ЄВРО 2012тм курсуватиме на маршрутах №1 і №9 та «нагадуватиме» львів’янам і туристам, що Львів - місто, яке приймає Чемпіонат Європи з футболу у 2012 році.

«Місто Львів не можливо уявити без трамваю, а такий трамвай – окраса для Львова. Мені приємно, що Львів перше місто, у якому з’явився громадський транспорт із символікою турніру. Проведення у Львові Чемпіонату дає поштовх до розвитку громадського електротранспорту в місті. До 2012 року парк «Львівелектротрансу» повинен збільшитися на 100 тролейбусів. Крім цього чекаємо суттєвого покращення із трамвайними вагонами», - додав Володимир Карпа.

«Таке оновлення громадського транспорту забезпечить ефективне управління очікуваним потоком уболівальників та туристів. За рекомендаціями УЄФА, під час турніру ми повинні стимулювати використання громадського транспорту на рівні 60 – 80%. Водночас організація транспортного руху повинна враховувати охорону навколишнього середовища і бути економічно вигідною», – прокоментував директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний.