М. Лубківський: «Львів отримав символ, який відтепер зможе використовувати з точки зору своєї промоції»

  • 09.06.2010, 12:28
  • 818
Сьогодні у Львові відзначають два роки до початку Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012тм. У Львові, як і у решті міст, що приймають Чемпіонат Європи з футболу у 2012 році УЄФА ЄВРО 2012тм, з’явилася квіткова клумба у формі логотипу турніру. Квітковий логотип встановлено на пр. Свободи, біля статуї Матері Божої.

Також було запущено трамвай УЄФА ЄВРО 2012тм та представлено логотип м. Львова, як міста, що приймає Чемпіонат Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012тм.

Участь у подіях взяли віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк, Львівський міський голова Андрій Садовий, директор турніру, керівник Місцевого організаційного комітету «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський.

«Сьогодні ми продовжуємо ту естафету, яку ми розпочали в Харкові, продовжили вчора в Києві, зараз у Львові, а після цього завершимо в Донецьку. Скоро вже розпочинається чемпіонат світу в ПАР. А після його закінчення всі погляди будуть прикуті до України та Польщі, де пройде фінальна частина ЄВРО 2012. Українські міста сьогодні готуються до цієї події. Багато зроблено. Дуже багато треба зробити. Багато відповідальності покладається на міську та обласну влади. Є багато питань, які потребують систематизації та вирішення.

Я сподіваюсь ті питання будуть вирішення. Принаймні УЄФА покладає на це всі свої сподівання. Сьогодні ми представили і символ Львова, який Львів може використовувати відтепер з точки зору промоції прекрасного українського міста», – зауважив директор турніру, керівник Місцевого організаційного комітету «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський.