Міський голова Львова подарував Донецьку лева

  • 09.06.2010, 19:45
  • 1053
9 червня, в середу, перебуваючи у Донецьку із офіційним візитом, в рамках відкриття нового авіасполучення між Львовом та Донецьком, міський голова Львова Андрій Садовий подарував Донецьку фігуру лева. Дана фігура була розмальована вихованцями Львівського еколого-натуралістичного центру: Юрієм Юсуповим, Мартою Пришляк, Настею Огнівкою, Вікторією Юсуповою. На даний момент лев знаходиться на стадіоні «Донбас Арена», проте через деякий час її планують виставити на загальний огляд у доступному для донеччан місці.

«Львів і Донецьк різні та однакові. Різні своєю історією та традиціями, проте однакові своєю любов’ю до рідного міста. Коли ви приїжджаєте до Львова кожен львів’янин з радістю розповість вам 754-річну історію нашого міста. Коли ви приїжджаєте в Донецьк, то донеччани з радістю розповідають про свій потенціал, шахтарську історію. Україна наша дуже не проста, є дуже складна історія і власне щоб знати правду, потрібно спілкуватися і природне живе спілкування найкращий тому рецепт» – зауважив під час привітального слова в Донецьку міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні у Львові, а потім і Донецьку, за участі офіційної делегації зі Львова, було презентовано промоційні логотипи двох приймаючих міст та клумби із логотипом ЄВРО 2012 в Україні.