У Львові рекламуватимуть активне життя та заняття спортом

  • 26.07.2010, 09:53
  • 1154
В місті Лева стартує масштабна акція з пропаганди спортивного способу життя. Пілотний проект «Життя зі спортом – яскравіше!» почнуть реалізувати вже із серпня. В рамках акції 9-11 вересня відбудеться Ярмарок спорту.

З початком нового навчального року школярів міста будуть активно залучати до спортивних занять. Для цього Львівська міська рада розробила спеціальний проект, який складатиметься з кількох етапів. Перший з них – покращення якості спортивного оснащення шкіл міста, закупівля нового спортивного інвентарю, організація безперервної роботи шкільних басейнів, збільшення занять фізичного виховання у школах до 3 годин на тиждень, перевірка роботи вчителів фізичного виховання середньоосвітніх шкіл, зміна ставлення до викладання.

Спеціалісти управління освіти Львівської міської ради провели моніторинг стану пришкільних стадіонів та сформували пропозиції щодо покращення їхнього функціонування. Основні роботи, які потрібно провести – впорядкування бігових доріжок, поновлення баскетбольних щитів, футбольних воріт та волейбольних стінок. Загалом, на здійснення благоустрою пришкільних стадіонів у всіх районах міста потрібно 3481,2 тис.грн.

Другий етап реалізації програми – рекламування спортивного способу життя, спортивних федерацій, шкіл та секцій міста, пропаганда різних видів спорту.

Для кращого інформування населення про спортивне життя Львова, про спортивні заходи, зокрема, і Ярмарок спорту, на сайті львівської міської ради буде окрема рубрика.

Три основні напрями, за яким реалізують програму розвитку спорту в місті – фізкультура у школах і садках, розвиток спортивних секцій та гуртків, реклама та промоція спорту.

«Нам важливо, щоб львів’яни, маленькі та дорослі, були здоровими. А запорукою цьому, безперечно, є заняття спортом. Тому важливо, щоб діти і батьки зрозуміли корисність активного способу життя. Головна ідея – перемогти себе, починати можна вже сьогодні», - розповідає начальник відділу фізичної культури та спорту ЛМР Олександр Козловський.

Промоційна кампанія «Життя зі спортом – яскравіше!» сприятиме залученню більшої кількості львів’ян до занять спортом.
1 вересня у кожній львівській школі будуть розповсюджувати флаєри «Спортивні можливості для тебе» та буклети. Флаєр міститиме інформацію про основні спортивні споруди та секції з контактною інформацією.

Нагадаємо, в місті діє більше 50 спортивних шкіл різного підпорядкування та понад 40 спортивних федерацій.