Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно відвідає Україну з інспекційним візитом

  • 26.07.2010, 10:29
  • 1403
11-12 серпня в Україну з інспекційним візитом прибуде делегація високопосадовців УЄФА на чолі з генеральним секретарем УЄФА Джанні Інфантіно. Про це повідомив директор турніру ЄВРО 2012 в Україні Маркіян Лубківський. В ході візиту передбачено спілкування з представниками ЗМІ. Для цього буде проведено попередню акредитацію.

Щоб акредитуватись, потрібно зателефонувати за телефоном 297-59-04 (Прес-служба Львівської міської ради) або надіслати на пошту press@city-adm.lviv.ua наступну інформацію – прізвище та ім’я журналіста, назву ЗМІ, мобільний телефон та електронну пошту. Акредитація завершується в понеділок, 9 серпня, о 9.00.

За словами М. Лубківського, візит генерального секретаря УЄФА здійснюється напередодні засідання Наглядової ради УЄФА ЄВРО 2012, яке пройде наприкінці вересня ц.р. в Ньоні, а його результати ляжуть в основу звіту і стануть предметом обговорення керівництвом УЄФА та проекту ЄВРО 2012. Метою візиту є ознайомлення зі станом підготовки інфраструктури до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, обговорення з представниками уряду України та міст-господарів ходу реалізації проектів, що здійснюються в рамках підготовки до фінального турніру УЄФА ЄВРО 2012.

В центрі уваги експертів, серед яких також операційний директор УЄФА Мартін Каллен, будуть всі складові підготовки, зокрема дотримання графіків робіт з будівництва та реконструкції аеропортів усіх міст-господарів, а також спорудження стадіонів у Києві та Львові, та створення ефективних команд з управління ключовими об’єктами.

Візит розпочнеться 11 серпня з інспекції Львова, після чого делегація вирушить в Донецьк. Наступного дня, 12 серпня, делегація відвідає Харків та Київ.