У Львові розроблено концепцію волонтерської служби до ЄВРО 2012

  • 27.07.2010, 14:38
  • 1272
Департамент «ЄВРО 2012» Львівської міської ради представив Концепцію волонтерської служби УЄФА ЄВРО 2012™, згідно з якою до організації Чемпіонату Європи з футболу 2012™ у місті Львові потрібно буде залучити 940 волонтерів.

«На сьогодні саме місто Львів є лідером серед українських міст щодо залучення волонтерів. Місто має неодноразовий досвід організації волонтерських служб  для великих подій, а вже станом на сьогодні на промоційних заходах до УЄФА ЄВРО 2012тм працюють волонтери. Львівська молодь вже має практичний досвід роботи у фан-зоні та навіть на стадіоні, наша база даних постійно збільшується»,  – розповіла начальник управління інформації та промоцій департаменту «ЄВРО 2012» Соломія Білонога.

Концепцією визначено тринадцять підрозділів волонтерської служби, серед яких: інформаційно-довідковий супровід вболівальників та туристів, робота у фан-посольствах, фан-кемпінгах, медіа-центрі, забезпечення роботи фан-зони, мовна підтримка служб безпеки, робота у волонтерському центрі, обслуговування людей з особливими потребами, служба оформлення міста, перша медична допомога,  організація інших фан-заходів, які відбуватимуться у місті, а також джокери та лідери. У кожному із підрозділів виокремлено декілька напрямків роботи, визначено кількість локацій, де будуть працювати волонтери та кількість змін на кожен напрямок.

Основні вимоги до волонтерів – це нанабуття 18-ти років на момент проведення турніру, володіння англійською мовою і найголовніше – усвідомлене рішення стати волонтером та бажання допомогти. З волонтерами укладатиметься угода, що фіксуватиме обов’язки сторін, на час роботи волонтери повинні бути застраховані.

«Офіційна реєстрація волонтерів розпочнеться влітку 2011 року та триватиме до грудня 2011 року. Впродовж січня – березня ми повинні провести кваліфікаційний відбір кандидатів, а до середини березня 2012 року обрати волонтерів, які будуть нам допомагати в організації УЄФА ЄВРО 2012™ у Львові. Оскільки Чемпіонат Європи з футболу – третя за масштабом подія в світі, очікуємо також відсоток іноземних волонтерів», – розповіла Соломія Білонога.