Львівські культуристи виступатимуть на Ярмарку спорту

  • 03.09.2010, 09:44
  • 867
Наступного тижня Львів перетвориться на великий спортивний майданчик. 9 вересня стартує масштабний захід – Ярмарок спорту. Свято триватиме три дні у спорткомплексі «Динамо».

Львівська ліга культуризму під керівництвом Святослава Шеремети працюватиме на Ярмарку протягом трьох днів. Показовий виступ організація представить 9 вересня у спорткомплексі «Динамо» о 16.00 год.

«Ми активно готуємось до Ярмарку. Це для нас справді важлива подія. Окрім показового виступу, ми також презентуватимемо відеоролики основних наших досягнень», - розповів президент Ліги культуризму Львова Святослав Шеремета.

Під час Ярмарку буде проводитись соціологічне дослідження. Діти, яких запрошено на захід, розкажуть, який вид спорту їм сподобався найбільше. Результати опитування будуть оприлюднені після Ярмарку спорту.

На Ярмарку, окрім більш як 60 федерацій спорту, будуть присутні відомі українські спортсмени, серед яких Денис Силантьєв, Андрій Котельник, Алла Кушнір, Василь Іванчук, Дмитро Дем’янюк, Оксана Райта. Відвідає свято віце-президент асоціації футзалу України Юрій Сорочин. Для відвідувачі атракцій не шоу продемонструє шоу-балет «Мадрін».

Захід відбуватиметься у спорткомплексі «Динамо», стадіоні «Юність» та парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького.
Ярмарок спорту дякує за підтримку ВАТ «Концерн-Електрон», ТМ «Квас Тарас», ТОВ «Галицька паливна компанія» та ТзОВ «Елекс», ВАТ «Львівський холодокомбінат», ТзОВ «Галицька здоба». Головний партнер Ярмарку – мережа магазинів «Барвінок».

Довідка

Головна ціль Ліги культуризму Львова – розвиток культуризму (бодібілдингу) в місті. Визначальною концепцією ЛКЛ є ставка на молодь й масове залучення атлетів до активної участі в змаганнях. Тільки на першості нашого міста спортсмени, окрім звичних категорій чоловіків, змагаються у вікових категоріях 16, 18, 20 та 22 роки.

Контакти: info@lkl.org.ua, тел.: (050) 3705683.