Оксана Баюл приїде до Львова на Ярмарок спорту

  • 06.09.2010, 15:41
  • 858
Ярмарок спорту «поповнить» ще одна зіркова гостя. У рамках заходу одногодинний майстер-клас з фігурного катання дасть олімпійська чемпіонка Оксана Баюл. Урок катання на льоду пройде в ТРЦ King Cross Leopolis 10 вересня у п’ятницю о 15:00. Захід відбудеться для дітей із секції фігурного катання, а також для всіх охочих.

Фігуристка планує під час візиту до Львова придбати вишиванку. Також у чемпіонки запланована зустріч з міським головою Андрієм Садовим. Вони розмовлятимуть про можливий розвиток фігурного катання у Львові. Оксана Баюл хоче відкрити в Україні власну школу фігурного катання. А ще - випустити свою лінію одягу для фігуристів.

Оксана Баюл пробуде у Львові кілька годин. Після майстер-класу від’їжджає в Дніпропетровськ на святкування Дня міста.

«Я шукала нагоди, аби побувати у Львові. Знаю, що ваше місто дуже красиве та старовинне. Неабияк рада з того, що мене запросили організатори. Дуже хочеться передати свій особистий досвід дітям», - каже Оксана Баюл.

Спортсменка повернулася до України після 16-річного перебування у Сполучених Штатах у кінці липня цього року. Зараз Оксана дає ряд майстер-класів для фігуристів-початківців у Харкові, Києві та у рідному Дніпропетровську.