Трамвай УЄФА ЄВРО 2012™ безкоштовно довезе студентів на спортивне свято

  • 11.11.2010, 11:14
  • 996
У рамках відзначення міжнародного дня студента у м. Львові відбудуться студентські спортивні змагання. Команди студентів вищих навчальних закладів м. Львова змагатимуться за звання «найкращої» у змаганнях зі спортивного багатоборства. в спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка за адресою вул. Черемшини, 31.

Дістатися до спорткомплексу студенти зможуть безкоштовно. Протягом одного дня 20 листопада 2010 року трамвай УЄФА ЄВРО 2012™ курсуватиме за маршрутом №7, а за студентським квитком проїзд у ньому буде безкоштовним.

Ми радо долучилися до «спортивного» дня студента і в такий спосіб заохочуємо молодь вести активний спосіб життя та користуватися громадським транспортом.

директор ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа.

Довідка

Студентське спортивне свято відбудеться 20 листопада 2010 року в спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка за адресою вул. Черемшини, 31. Урочисте відкриття розпочнеться о 12:00.

Змагання дадуть можливість як учасникам так і глядачам спробувати себе в різних видах спорту: скелелазіння, флорбол, боротьба сумо, баскетбол, тхеквандо, спортивне орієнтування. Надзвичайною розвагою стануть змагання з лазертаг-пейнтболу та раллі на дистанційно керованих автомобілях.

На захід завітають Талісмани УЄФА ЄВРО 2012тм, які привітають переможців змагань.

Вхід на захід безкоштовний. Переможців буде відзначено цінними призами від компанії «Адідас» та ПАТ «Фольксбанк».

Заявку від команд ВНЗ на участь в змаганнях можна подавати до 18:00 15 листопада 2012 року. Технічна заявка від команд ВНЗ подається у день змагання з 12:00 до 13:00.

Змагання проводяться за коловою схемою одночасно на всіх етапах, дистанційні вимоги до технічних перешкод знижені і розраховані на участь спортсменів без попередніх навиків у спортивно-туристській техніці. Від одного ВНЗ максимальна кількість команд – 2, в команді від ВНЗ максимальна кількість учасників – 4 особи.

За додатковою інформацією просимо звертатись за тел.:  297 07 90 або за електронною адресою – А.Pavliv@uefaeuro2012.lviv.ua. Контактна особа – менеджер з маркетингу події – Павлів Андрій.