У Львові відбудеться студентське спортивне свято

  • 11.11.2010, 13:33
  • 844
У рамках святкування цьогорічного міжнародного Дня Студента студенти львівських вузів матимуть змогу спробувати себе у різноманітних видах спорту та взяти участь у спортивному святі. У суботу 20 листопада 2010 року, команди студентів вищих навчальних закладів м. Львова змагатимуться за звання «найкращої» у спортивному багатоборстві.

Місто Львів вже від вересня цього року оголосило курс на звання спортивної столиці України. Першим важливим заходом став «Ярмарок спорту», що відкриває спортивні можливості для школярів міста. Наступний крок – це надзвичайне спортивно-розважальне дійство за участю студентів вищих навчальних закладів міста. Змагання дадуть можливість як учасникам так і глядачам спробувати себе в різних видах спорту: скелелазіння, флорбол, боротьба сумо, баскетбол, тхеквандо, спортивне орієнтування. Надзвичайною розвагою стануть змагання з лазертаг-пейнтболу та раллі на дистанційно керованих автомобілях.

Спортивне свято розпочнеться змаганням з міні-футболу серед команд львівських вишів, а у залі кіно-лекторію студенти зможуть дізнатися більше про Чемпіонат Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012тм. Департамент «ЄВРО 2012» та ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до Чемпіонату Європи з футболу 2012» організовує чимало заходів для популяризації Турніру, здорового способу життя та футболу. Ми вирішили скористатися нагодою та запросити на студентське свято Талісманів Чемпіонату – саме вони привітають переможців

директор ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату з футболу у 2012 році»

Соломія Короненко.

Ми заохочуємо, всі виші міста взяти активну участь у заході та продемонструвати, команда якого закладу міста є найвправнішою та найспортивнішою. Наголошуємо, що часу на подання заявки залишається все менше. Також ми вдячні львівському національному університету ім.. Івана Франка за можливість провести свято у спорткомплексі університету

начальник управлінням у справах культури та спорту

від Міністерства освіти та науки України в Львівській області

Ярослав Гаврих.

Цього року нам приємно бути співорганізатором свята, що пропагує спорт серед молоді, нашу європейську інтеграцію в організації великої спортивної події 2012 року, до якої вже активно готується Україна, зокрема місто Львів та його громадськість. Впевнений, свято приверне увагу всього студентства міста

член правління «ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» Василь Мельничук.

Спортивне свято відбудеться 20 листопада 2010 року в спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка за адресою вул. Черемшини, 31. Урочисте відкриття розпочнеться о 13:00. Вхід на захід безкоштовний. Переможців буде відзначено цінними призами від компанії «Адідас» та ПАТ «Фольксбанк».

Умови участі

Заявку від команд ВНЗ на участь в змаганнях можна подавати до 18:00 15 листопада 2012 року. Технічна заявка від команд ВНЗ подається у день змагання з 12:00 до 13:00.

Змагання проводяться за коловою схемою одночасно на всіх етапах, дистанційні вимоги до технічних перешкод знижені і розраховані на участь спортсменів без попередніх навиків у спортивно-туристській техніці. Від одного ВНЗ максимальна кількість команд – 2, в команді від ВНЗ максимальна кількість учасників – 4 особи.

Довідка

Програма заходу:

09:00 Чемпіонат з футзалу між львівськими вузами

13:00 Урочисте відкриття свята

14:00 Початок спортивного квесту для команд львівських вузів:

- Спортивне орієнтування;

- Скелелазіння;

- Баскетбол;

- Флорбол;

- Тхеквандо;

- Боротьба сумо;

- Лазертаг-пейнтбол;

- Настільний теніс;

- Раллі на дистанційно керованих автомобілях

18:00 Спортивне Шоу Театру спорту

18:20 Поява Талісманів УЄФА ЄВРО 2012™, нагородження переможців спортивного квесту

За додатковою інформацією просимо звертатись за тел.:  297 07 90 або за електронною адресою – А.Pavliv@uefaeuro2012.lviv.ua. Контактна особа – менеджер з маркетингу події – Павлів Андрій.

ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» поряд із діяльністю на фінансовому ринку активно долучається до підтримки культурно-мистецьких заходів, соціальних проектів, науково-освітніх програм, спортивних подій. Щороку ФОЛЬКСБАНК ініціює та стає організатором благодійних акцій на підтримку дитячих будинків і шкіл-інтернатів. Не менш важливою справою для Банку є підтримка вітчизняної науки, молодих талановитих студентів.