Туристичний потенціал Львова був представлений на четвертому Міжнародному форумі «Харків: партнерство в туризмі»

  • 28.04.2011, 12:11
  • 1807
  • Андрій Яремко
15-17 квітня 2011 р. туристичний потенціал Львова був представлений на четвертому Міжнародному форумі «Харків: партнерство в туризмі» під патронатом Харківського міського голови за участю іноземних міст-партнерів.

Захід являв собою проект, який проводився з метою комплексного підходу до розвитку туристичної інфраструктури міст і включав в себе: щорічну туристичну виставку-презентацію "Харків: партнерство в туризмі», Міжнародну науково-практичну конференцію з питань туризму, а також виставку «Харківське туристичне бієнале».

Актуальність організації заходу обумовлена необхідністю створення та розвитку туристичної інфраструктури, що відповідає статусу міста і регіону, а також міжнародним стандартам, в тому числі в рамках спільної підготовки до проведення матчів Чемпіонату Євро-2012 з футболу.

У заході взяли участь 12 іноземних міст-партнерів м. Харкова з 9 країн світу, такі як: Бєлгород і Санкт-Петербург (Росія), Брно (Чехія), Варшава, Лодзь і Познань (Польща), Кутаїсі (Грузія), Рига ( Латвія), крім того вперше в цьому році участь взяли такі міста, як: Новосибірськ (Росія), Роттердам (Нідерланди), Будійовіце (Чехія), а також дві делегації на чолі із мерами міст Газіантеп (Туреччина) і Цетіньє (Чорногорія), іноземні представництва і міста України, представники наукових кіл, що спеціалізуються на туризмі, а також райони Харківської області та міста обласного значення.