У місті Львові Ви маєте можливість скористатися аудіогідом!

  • 26.04.2011, 10:35
  • 1683
  • Андрій Яремко
Якщо Ви плануєте поїздку до Львова, або мешкаєте у Львові і очікуєте на приїзд друзів з іншого міста чи країни, яких треба чимось зайняти; чи просто Ви все життя прожили у місті Лева, але все одно продовжуєте ним захоплюватися – тоді Ви на правильному шляху. З гордістю повідомляємо, що відтепер у місті Львові Ви маєте можливість скористатися аудіогідом!

Що таке аудіогід? У Європі цим вже нікого не здивуєш, адже така послуга є у всіх розвинутих туристичних центрах. Відвідувач, наприклад музею, має можливість при вході взяти пристрій (в пам’яті якого записана інформація) і за допомогою карти, на котрій прокладено маршрут і відзначено основні об’єкти, прослухати розповідь про них на зрозумілій для себе мові. Для України така практика не надто популярна, адже дану послугу відвідувачам майже ніде не пропонують. Точніше не пропонували. Віднедавна аудіогідом можна скористатися у Львові!

Мова не йде про якийсь конкретний музей, обмежений стінами та певним спрямуванням. Ні!! Йдеться про найдавнішу, центральну частину міста, котра не безпідставно належить до світової спадщини ЮНЕСКО. Кожен бажаючий скористатися аудіогідом отримує пристрій та спеціальну карту, котра, по суті, є картиною визнаного в цілому світі художника. На карті нанесено маршрут, згідно якого і відбувається подорож-прогулянка. Не будемо більше розповідати, просто спробуйте і відчуйте всі переваги екскурсії з аудіогідом самі! З аудіогідом можна здійснити захоплюючу пішохідну екскурсію древнім містом Лева. Тими місцями де не їздять ні громадський, ні інший спеціалізований екскурсійний транспорт.

Впродовж екскурсії Ви дізнаєтесь про найвидатніші об’єкти міста, події, легенди (загалом 48 місць зупинки). Розповідь супроводжується приємною музикою, рекомендаціями щодо відвідання найцікавіших музеїв та закладів міста. Такий вид екскурсії є доступним та дуже зручним. Адже під час екскурсії Ви самі обираєте коли натиснути паузу для того щоб зробити фотографію, зайти в музей чи просто відпочити у затишній кав’ярні. Ваша прогулянка з аудіогідом може тривати кілька годин, а може й цілий день, як Вам буде зручніше, і оплата при цьому не зростатиме. Окрім того чудова карта залишається в якості сувеніра кожному клієнту! Тож запрошуємо всіх гостей та мешканців міста Львова!

КОНТАКТИ: Аудіогід можна отримати в мережі туристичо-інформаційних центрів: тел: +38 063 2726234 +38 066 7370286 www.audioguides.com.ua