Міський Центр туристичної інформації святкує сьогодні, 2 вересня 2010 року, уродини. Йому виповнилось 1 рік. Вітаємо!

  • 03.09.2010, 09:25
  • 2275
  • Андрій Яремко
За рік від моменту створення міський Центр туристичної інформації став осередком отримання різноманітної інформації, яка необхідна під час перебування в нашому місті. Працівники Центру надають всебічну допомогу туристам і екскурсантам, яка дозволяє їм оптимально спланувати своє перебування у Львові.Нагадаємо, що відкриття туристично-інформаційного центру відбулось 2 вересня 2009 року у межах реалізації проекту "Створення туристично-інформаційної інфраструктури у Львові" Програми Добросусідства INTERREG IIIA/ TACIS CBC Польща – Білорусь – Україна. Відкривали центр міський голова Львова Андрій Садовий та посол, голова Представництва Європейської Комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра. Жозе Мануел Пінту Тейшейра на церемонії відкриття наголошував, що Львів має хороший туристичний потенціал Центр туристичної інформації створений за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту «Створення інформаційно - туристичної інфраструктури у м. Львові».

Працює Центр щодня з 10.00 до 19.00, у суботу - з 10.00-18.00, у неділю - з 10.00 до 17.00 години і знаходиться за адресою пл. Ринок, 1, з лівого боку від центрального входу в Львівську міську раду.Робочими мовами Центру є українська, російська, польська, англійська та німецька.Безкоштовно туристам надаються карти міста, буклети про Львів, буклети "От-От" із розкладом атракцій на найближчий місяць. Крім цього, туристи мають можливість отримати інформацію про всі готелі, ресторани, туристично привабливі об'єкти Львова, скористатися послугами Інтернету тощо.В подальшому ЛМР планує розвинути цілу мережу інформаційних центрів та пунктів. Це мають бути інформаційні пункти у важливих для туристів місцях: в аеропорту, на залізничному вокзалі.Центр входить до ЛКП "Центр розвитку туризму".Довідки можна отримати за телефоном 254 60 79 або за електронною адресою tic@city-adm.lviv.ua. 

Довідка.

За рік роботи до Центру туристичної інформації звернулось 16 196 осіб, з них 7711 - з України. Найбільше звернень від іноземних туристів надходило з Польщі, Росії, Німеччини, Великобританії. Хоча туристи з Македонії, Індонезії, ПАР, Палестини, Нової Зеландії, Ірану, Гаваїв, Кореї також цікавились історією міста, його культурою та питаннями побуту. Загалом до Центру звертались туристи із близько 40-а країн світу.