У Львові відкрили туристично-інформаційний центр

  • 04.09.2009, 15:20
  • 2323
  • Андрій Яремко
Львову присвоєно почесний статус культурної столиці України. Щороку у Львові відбувається понад 100 фестивалів, на кожен з них приїздить у середньому близько 10 тис. туристів. Нещодавно Львів та Київ визнано найпривабливішими великими містами України для туристів. Аби роботу в напрямку туризму надалі покращувати, у Львові запрацював туристично-інформаційний центр, де гості міста зможуть отримати актуальну та потрібну інформацію про культурні та важливі події міста. Центр надаватиме інформацію про всі готелі, ресторани, про гідів та туристичні фірми, також і презентуватиме місто за кордоном. Туристично-інформаційний центр створено в рамках проекту «Створення туристично-інформаційної інфраструктури в місті». Проект отримав грант Європейського Союзу за результатами міжнародного конкурсу на отримання грантів ЄС.

«Фінансування усього проекту «Створення туристично-інформаційної інфраструктури в місті» становить 700 тис. євро.як туристичного центру» Підтримка Європейським Союзом туристичної інфраструктури Львова допоможе цьому прекрасному місту ще повніше використовувати свій потенціал , - повідомив посол, голова Представництва Європейської Комісії в Україні  Жозе Мануел Пінту Тейшейра.

Центр розташовано у Львівській міській раді - з лівого боку від центрального входу в Львівську міську раду.

В рамках проекту в центральній частині міста встановлять туристичні навігаційні вказівники і таблиці (планшети). Якісне інформаційне забезпечення туристів та комунікативну доступність до об'єктів культурно - історичної спадщини Львова буде забезпечено шляхом ознакування пам'яток двомовними вказівниками і таблицями та ознакування туристичних шляхів загального користування у міській та приміській зоні.Також передбачається розробка програми підготовки та перекваліфікації кадрів туристичної індустрії, використовуючи позитивний досвід партнерів ЄС і програму підготовки екскурсоводів, гідів - перекладачів, провідників, працівників інформаційного центру та закладів туристичного обслуговування.

Подібні інформаційні центри вже працюють у Відні, Парижі, Нью-Йорку, Ніцці, Барселоні. Такі центри розташовані також у центральній частині міста.