Міжнародна конференція «Активний відпочинок і туризм для неповносправних»

  • 02.09.2009, 10:55
  • 2252
  • Андрій Яремко
Підтримка проекту: Фонд Східна Європа за рахунок коштів  наданих Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) через Фонд Євразія Організатор заходу: Львівська Асоціація Розвитку Туризму (ЛАРТ). Партнери проекту: Управління культури і туризм ЛОДА; Львівська Міська Рада; Громадська Організація «Товариство «Зелений Хрест»; ГО Товариство Інтеграційне „Magnum Bonum" (Республіка Польща). День проведення конференції: 04 вересня 2009 р.; Місце проведення: вул. Коперніка, 40/а. м. Львів. Початок роботи конференції: 10:00. Час відведений на прес - конференцію: 15:00 - 15:15.

Довідка

З 01 липня 2009 р. розпочав роботу проект за назвою: "Сприяння розвитку можливостей внутрішнього туризму для неповносправних осіб України та захист громадянського права на активний відпочинок людей з особливими потребами, які проживають на Львівщині"

Ініціатором, розробником і виконавцем проекту є: Львівська асоціація розвитку туризму (ЛАРТ).

Підтримка проекту здійснена: Фондом Східна Європа та Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Партнери проекту:

-          Управління культури і туризм ЛОДА;

-          Львівська Міська Рада;

-          Громадська Організація «Товариство «Зелений Хрест»;

-          ГО Товариство Інтеграційне „Magnum Bonum" (Республіка Польща).

Термін виконання проекту: 01 липня - 31 грудня 2009 року.

Мета проекту:

гармонійний розвиток внутрішнього/в'їзного туризму у Львові/області з захистом права людей з обмеженими фізичними можливостями, які проживають на Львівщині чи бажають її відвідати і отримати послуги на високому культурному та соціальному рівні.

В рамках проекту заплановано наступні заходи:

1. Проведення в м. Львові міжнародної (укр. - пол.) конференції про проблеми розвитку туризму для інвалідів на Львівщині.

2. Розробка та впровадження в ліцензовані програми підготовки екскурсоводів спеціалізованих навчальних тем по роботі з туристами-інвалідами.

3. Видання першого в Україні посібника для професіоналів туристичного супроводу по роботі з різними категоріями інвалідів.

4. Видання українськомовного туристичного довідника по м. Львову для неповносправних осіб.

5. Проведення безкоштовного трьохденного семінару0 з перепідготовки практикуючих екскурсоводів та гідів-перекладачів стосовно специфіки обслуговування та роботи з людьми з обмеженими фізичними можливостями.

6. Доповнення інтернет сторінки ЛАРТ:

а) інтерактивною базою даних екскурсоводів, котрі успішно закінчили спеціалізований курс по роботі з інвалідами та пройшли відповідну фахову перепідготовку;

б) інформацією про можливості та умови відпочинку у м. Львові/Львівщині для інвалідів.

7. Розробка проектно-кошторисної документації по облаштуванню/пристосуванню інженерно технічних елементів вздовж туристичного маршруту по м. Львову під потреби неповносправних.

8. Безкоштовна передача набутого досвіду іншим туристичним центрам України.

Довгострокові результати проектної діяльності

1. За один-два роки в історично - культурному центрі міста Львова з'являться організовані групи місцевих екскурсантів та туристів-інвалідів.

2. До трьох років покращаться умови перебування туристів-інвалідів на Львівщині та створиться належна соціально-сприятлива туристична інфраструктура .

3. Щорічне покращення соціального становища та прав громадян-інвалідів Львівщини.

4. Актуальність розробленого та впровадженого курсу буде пролонгована на три роки (оскільки саме на такий період видається ліцензія на здійснення/надання освітніх послуг навчальними закладами ЛОДА).

5. Переатестаційне навчання, по роботі з неповносправними, пройдуть близько 400 фахівців туристичного супроводу.

Виконавчий колектив ЛАРТ інформуватиме Вас про хід реалізації проекту.

Для додаткової інформації просимо звертатись:

Іван Горбацьо  - керівник проекту;

Андрій Мацелюх - виконавчий директор ЛАРТ.

Програма конференції