Дводенна автобусна екскурсія «На бринзу до Рахова» з циклу «Славна Україна»

  • 02.09.2009, 10:09
  • 3364
  • Андрій Яремко
Якщо Вас цікавить історія, культура та природа України, то саме для Вас дводенна автобусна екскурсія "На бринзу до Рахова" з циклу "Славна Україна". На Вас чекають: 1 день (субота, 12 вересня 2009р.): виїзд зі Львова (8:00) - озеро Синевир (обід) - Селиська сироварня (дегустація) - Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози) - Данилово - готель в селищі Тересва (поселення о 20:30). 2 день (неділя, 13 вересня 2009р.): Солотвино (озеро Кунігунда) - Ділове (центр Європи) - Рахів (Фестиваль бринзи та обід) - Яремче (водоспад Гук) - Львів (повернення о 21:30).

Опис екскурсії:

Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. По середині озера знаходиться невеличкий острівець, на якому зображені легендарні Синь і Вир.

Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об'єдналися в "Асоціацію місцевого розвитку", завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати.

Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто північних оленів.

Данилово-Крайниково. В цих селах збереглися дві фантастичні дерев'яні церкви (XVII-XVIII ст.), які є чудовими зразками марамороської готики. Обов'язково відвідайте їх, поки вони не втрачені через людську байдужість.

Солотвино. Один з туристичних центрів Закарпаття, гордиться унікальними соленими озерами, які за лікувальними властивостями є аналогами Мертвого моря. В озері Кунігунда не можливо втонути, так як густина води настільки велика, що Ви завжди будете на поверхні, навіть якщо піднімете над водою руки і ноги. Ті хто хоче скористатися нагодою і скупатися в українському Мертвому морі, радимо взяти купальні костюми.

Солотвино також відоме ще своїми соляними шахтами та лікувальними грязями з високим вмістом мінеральних компонентів.

Ділове. Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам'яний знак, на якому написано: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887".

Рахів. Нарешті ми потрапили до офіційно визнаного найвищого міста в Україні, середня висота якого 820 метрів, а перепад висот між вулицями до 600 метрів. Але не переймайтеся, бо ноги самі віднесуть Вас на довгоочікуване прекрасне свято "Гуцульська бринзя". Під час нього Ви зможете ознайомитися з усім розмаїттям традицій, побуту та культури Гуцульщини, а також скуштувати безліч смачних страв, серед яких обов'язково - з бринзою. За народним повір'ям вважається, щоб стати гуцулом треба скуштувати хоча б сім видів бринзи з різних сіл Рахівщини.

Отож в дорогу! Карпатські полонини чекають на Вас!

* * *

Ініціатори: Громадська організація "Підкова", Інститут Громадського Лідерства (екскурсія проводиться на замовлення ЛМГО "Підкова" - ПП "Крилос Ком", ліцензія № 329930 серія АВ від 08.06.2007р.).

ВАРТІСТЬ екскурсії - 180 грн. У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, національних парках.

ДОДАТКОВО оплачуються: проживання, харчування та вхідні квитки в музеї, дегустації, національні парки.

Вартість вхідних квитків: Національний парк "Синевир" (4 грн. дорослі в т.ч. студенти, 2 грн. діти), дегустація сиру з вином (20 грн. дорослі в т.ч. студенти, 10 грн. діти), Оленяча ферма (3 грн. дорослі в т.ч. студенти, 2 грн. діти), озеро Кунігунда в Солотвино (5 грн. дорослі в т.ч. студенти, 3 грн. діти).

Проживання: готель у селищі Тересва, 2-х і 3-х місні номери з вигодами в номері, в т.ч. гаряча вода, вартість 70 грн./особа, можна додатково замовити вечерю і сніданок.

ДАТА проведення: субота - неділя 12-13 вересня 2009р.

Зголошення на екскурсію до четверга (включно) 10 вересня 2009р.

АНОНС. Наступні одноденні автобусні екскурсії "Золота Підкова" та "Галицька Венеція" з циклу "Невідома Львівщина" відбудуться в суботу та неділю 19-20 вересня 2009р. Якщо Вас цікавить, то просимо зголошуватися за нижче наведеними контактами.

Запис на екскурсію за контактами:

- Юрій Пирч т. 8-063-040-22-88, 8-068-844-33-80, radik125@gmail.com

- Ігор Губіліт т. 8-067-370-63-20, 8-093-46-88-777, hubilit@gmail.com

План наступних екскурсій на www.vidviday.com.ua