У Львові вдруге відбудуться Дні європейської спадщини

  • 03.09.2012, 15:38
  • 1418
  • Андрій Яремко
У Львові вдруге відбудуться Дні європейської спадщини. Традиційно щороку, у вересні, близько 50 європейських країн, що приєдналися до Європейської культурної конвенції, святкують Дні європейської спадщини.

Такі святкування у Львові цьогоріч відбудуться у суботу 8 вересня. Дні європейської спадщини дарують кожному львів’янину можливість доторкнутись до незвіданного, зазвичай, недоступного для людського ока грандіозного культурно-історичного скарбу Львова. Варто відзначити, що місця по яких проводяться екскурсії в рамках святкування Днів європейської спадщини зазвичай є закритими для відвідування.

Львів’янам та гостям міста тільки у цей день відкриються двері на одні з найвищих будівель центральної частини міста - вежу Корнякта та дзвіницю церкви св. Архангела Михаїла; галереї Гарнізонного Храму св. Апостолів Петра і Павла (костел Єзуїтів), який був найбільшим по місткості храмом у часи Середньовіччя; у семінарну каплицю з першими у Львові розписами відомого живописця Яна Генриха Розена та багато іншого. Завершуються святкування заворожуючим органним концертом «Музика небесних сфер» у Львівському будинку органної і камерної музики.

Святкування днів Єврпейської спадщини у Львові проводиться за підтримки спільного українсько-німецького проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м.Львова", що втілюється Львівською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Програма святкувань Днів європейської спадщини.