«Люди у Львові змінюють світ», - Том Галтон, доповідач Форуму «Перемагай з Левом!»

  • 21.11.2012, 14:16
  • 1178
Сьогодні, 21 листопада, у Львові, у конференц-залі стадіону «Арена Львів» триває найбільш авторитетна подія у галузі туризму в Україні - туристичний форум «Перемагай з Левом!». «Люди у Львові сповнені ентузіазмом, вони вірять в своє місто, вони його розвивають. В цьому місті змінюють світ навколо саме люди», - зазначив Том Галтон керівник відділу міжнародних відносин у IMEX Group.

Фото: Юрій Дячишин

Я бачу, що місто Львів працює над розвитком туризму. Я тут лише один день, але вже бачу, що Львів має хороший потенціал, хороші основи для розвитку туристичного напрямку. Найперше, це завдяки тим людям, які тут живуть. Я бачу, що люди тут сповнені ентузіазмом, вони вірять в своє місто, вони його розвивають. Ми часто говоримо, що саме люди змінюють світ. В цьому місті змінюють світ навколо саме люди.

Том Галтон, керівник відділу міжнародних відносин у IMEX Group м. Лондон, Великобританія

Зазначимо, Форум відбувається вже четвертий рік поспіль, а головною темою у цьому році обрали діловий туризм та організацію мега-подій, адже на сьогодні ці два напрямки є найбільш перспективними для розвитку туризму в світі.

Я спеціалізуюся на діловому туризмі. Туризм не генерує зустрічі, а зустрічі можуть згенерувати туризм. Якщо ви проводите масштабний захід, і учасникам там сподобалося – вони, коли повернуться, розкажуть про це своїм друзям, сім'ям, аби провести тут канікули. Я сподіваюся, коли повернуся сюди за кілька років - тут буде вся необхідна інфраструктура. І Львів, і Україна зможуть отримати вигоду від ділового туризму.

Том Галтон, керівник відділу міжнародних відносин у IMEX Group м. Лондон, Великобританія