А.Садовий: «Сьогоднішнє завдання – максимально задіяти летовище, щоб збільшилась кількість рейсів з міст Сходу України»

  • 21.11.2012, 17:14
  • 1137
  • Роман Романовський-Смоляр
Під час Міжнародного туристичного форуму «Перемагай з Левом» Андрій Садовий, міський голова Львова, зазначив, що потрібно працювати над розвитком авіасполучення з містами Східної України. Зокрема, з Донецьком, Дніпропетровськом, Харковом та Одесою.

Фото: Юрій Дячишин

Сьогоднішнє завдання – максимально задіяти наше летовище, щоб збільшилась кількість рейсів з міст Сходу України – це, в першу чергу, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Одеса. Щоб ми мали лоукости і збільшували кількість гостей нашого міста. Це також матиме велику функцію об’єднання країни.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Як зазначив міський голова Львова, проблемою щодо запровадження нових авіарейсів є те, що всі авіакомпанії, які працюють  в Україні є приватними. Відтак, найближчим часом відбудуться переговори.

Ми вже обговорювали з віце-прем’єр-міністром питання щодо сполучень зі Львова до Донецька, треба відновити цей рейс, До Дніпропетровська, Харкова і Одеси. Звичайно, є його бажання сприяти. Але на сьогодні всі авіакомпанії є приватні, в нас нема державних авіакомпаній. Тому треба провести переговорний процес між авіакомпаніями, щоб вони мали інтерес до нових рейсів.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Довідка

Новий термінал, «А», має пропускну здатність 2000 пасажирів на годину. На першому поверсі розміщуються зали очікування та реєстрації пасажирів, обробка багажу, а на другому й третьому поверхах — митний, прикордонний контроль та контроль з авіаційної безпеки. Аеровокзал має 29 стійок реєстрації, 18 стійок паспортного контролю, 9 пунктів контролю проходження на авіаційну безпеку. В холі на першому поверсі стоїть бюст королю Данилові Галицькому.

Злітно-посадкова смуга здатна приймати літаки типу D. Можливе здійснення 20 вильотів на годину.