Ігнасі де Делас: «Барселона інвестує в промоцію міста 40 млн євро в рік»

  • 23.11.2012, 12:07
  • 1041
Як розповів учасник міжнародного туристичного форуму «Перемагай з Левом!» з Барселони Ігнасі де Делас, Барселона зараз інвестує в промоцію міста понад 40 млн євро в рік. Відтак, протягом 20 років туристичний потік зріс від 1,5 млн до 13 млн осіб в рік. Міжнародний фахівець переконаний, що міста повинні вкладати значні кошти у промоцію, якщо хочуть отримувати дохід від туристичної галузі.

Міста повинні працювати ще більше над своїми брендами. Останніми роками туристи їздять, а туристи майбутнього їздитимуть ще більше, у міста, а не у країни.

Ігнасі де Делас, заступник генерального директора Turisme de Barcelona

Як розповів закордонний фахівець, ще 20 років тому місто Барселона передбачало на промоцію тільки 4 млн євро в рік. Зараз ця сума сягає понад 40 млн євро.

Ще 20 років тому туристичний потік Барселони становив тільки 1,5 млн туристів. Зараз ми маємо 13 млн туристів в рік. А все завдяки тому, що ми об’єднали зусилля бізнесу та громади. Бо не можливо розвивати місто, туристичний напрямок, без коштів. У промоцію міста треба інвестувати великі гроші, тільки тоді буде гарантований розвиток.

Ігнасі де Делас, заступник генерального директора Turisme de Barcelona