У Львові розпочинається Літня конференція міжнародної асоціації ІККА (ICCA Central European Chapter Summer Meeting)

Завтра, 18 серпня, о 09.30 год. у Premier Hotel Dnister, конференц-зал «Панорама», буде проходити конференція Центральноєвропейського регіону міжнародної асоціації ІККА «Безпека заходів ділового туризму». Організатори очікують понад 60 учасників із 10 країн Центральної та Східної Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Австрії та інших.

«10 років тому Львів зробив активну ставку з одного боку на розвиток туризму, бо потрібно формувати місто, аби його знали, залучати інвесторів та туристів, і з іншого боку — на розвиток ІТ.

На  сьогодні ми досягли певного рівня в галузі туризму, а це  2,5 млн гостей і тепер ми ширше починаємо дивитись на цю галузь. Для цього функціонує Convention Bureau, яке розвиває  діловий туризм, зокрема залучає у великій мірі університети міста, організаторів подій, перекладацькі компанії і залучає міжнародний досвід, щоб утворити додану вартість. З одного боку, це ті самі люди, які приїжджають в наше місто, але, окрім грошей, які  вони тут залишають, вони привозять  певну освіту, з якої  зароджуються нові цікаві проекти, відбуваються нові відкриття.

Завдяки цьому цьогоріч зросла кількість конференцій, відбудеться ПЕН клуб і ще ряд інших великих конгресів.

Подія, яка відбудеться завтра, дасть змогу зробити місту великий стрибок, аби ще більша кількість конференцій відбувалась у ньому. Саме сьогодні з’їжджається до Львова велика кількість людей, які сильні не власними посадами, а рішеннями і тим впливом, який вони мають в Європі, аби такі події відбувались. Саме така зустріч завтра вперше відбудеться в Україні, зокрема у Львові. І це велика честь для нашого міста, адже це стане новим кроком для розвитку економіки міста»,- зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

«Кількість конференцій, які проводяться у Львові, щороку зростає, – повідомила Ліна Остапчук, директор Львівського конференц-бюро. – Якщо у 2016 році у місті відбулося 260 конференцій, то за перше півріччя 2017-го – вже понад 200. І ми знаємо, що ряд важливих подій заплановані на вересень-жовтень. Серед них – 83-ій Конгрес міжнародного ПЕН-клубу, IT Arena, GDG DevFest, конференції-переможці програми «Львів науковий» та чимало інших. Львівське конференц-бюро регулярно подає заявки на проведення у Львові заходів міжнародного рівня. Деякі з них відбудуться вже у 2018 та 2019 роках. А сьогодні у Львові розпочинає роботу конференція міжнародної асоціації ІККА, заявку на проведення якої ми подали ще у 2015 році».

«Львів є членом асоціації ІККА з 2014 року і від самого початку позиціонує себе активним учасником, – зазначила Анна Гурська, голова Центральноєвропейського регіону міжнародної асоціації ІККА. – Сьогодні місто отримало шанс показати свій потенціал у сфері ділового туризму представникам Центральної та Східної Європи. Проведення щорічної міжнародної конференції є нагодою не лише обговорити актуальні теми, обмінятися досвідом та зустріти однодумців, а й відкрити для себе нову дестинацію, яку називають останньою прихованою перлиною Європи».

Програма конференції передбачає дискусійні панелі та сесії на тему безпеки організації подій. Українські та закордонні експерти обговорять важливість «профілактики» непередбачуваних ситуацій, готовність до них та швидкість реагування. У роботі конференції візьмуть участь директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку України Іван Ліптуга, співзасновник громадянської платформи «Нова Країна» Валерій Пекар, директор з питань технологічної політики Центрально-Європейської групи країн Microsoft Михайло Шмельов, заступник міського голови міста Дніпро Яніка Мерило та інші.

Програма конференції у додатку та на сайті http://iccacec2017.lviv.ua/

Початок конференційної програми – 18 серпня, о 9.30 год.

Місце проведення – готель Дністер (вул. Матейка, 6), 9 поверх, зал «Панорама».

Контактна особа – Марта Калиняк

marta@lvivconvention.com.ua

097 652 94 19

063 680 96 08

Довідка

ІККА (англ. ICCA – International Congress and Convention Association) – Міжнародна асоціація конгресів та конференцій, що репрезентує провідних спеціалістів у сфері організації ділових подій і включає понад 1000 організацій та компаній у майже 100 країнах світу. Lviv Convention Bureau стало членом ІССА у 2014 році та є єдиним членом асоціації з України.

Програма Міжнародної конференції ICCA Central European Chapter Summer Meeting «Безпека заходів ділового туризму»

П’ятниця, 18 серпня 2017

09.00-09.30

реєстрація учасників

09.30

відкриття конференції (Іван Ліптуга, Андрій Москаленко, Ліна Остапчук, Анна Гурська)

09.50-10.20

доповідь Валерія Пекаря «Світ у 2030: глобальні тренди і МІСЕ»

10.20-11.35

1-ша панельна дискусія «Як розробити успішну стратегію, щоб переконатися, що наші зустрічі безпечні?» (Олександр Фільц, Анна Єдроха, Стефан Лонерт, Кшиштоф Зіневич, модератор Анна Гурська)

11.35-12.00

кава-перерва

12.00-13.15

2-га панельна дискусія «Чи можемо зберегти позитивний імідж, коли проблеми з безпекою впливають на туризм?» (Іван Ліптуга, Каріна Грюцнер, Ігор Ковачевич, Гікран Озбук, модератор Ярина Ключковська)

13.15-13.45

сесія з кібербезпеки (Яніка Мерило, Михайло Шмільов, модератор Антон Скрипник)

13.45-15.00

обід

15.30-16.30

скайп-сесія «ТОП 6 стратегій поводження у непередбачуваних ситуаціях» (Тіна Альтієрі, модератор Каріна Грюцнер)

16.45-17.00

закриття конференції