У Львові розпочалася Літня конференція міжнародної асоціації ІККА (ICCA Central European Chapter Summer Meeting)

Сьогодні, 18 серпня, о 09.30 год. у Premier Hotel Dnister, конференц-зал «Панорама», відбулося відкриття конференції Центральноєвропейського регіону міжнародної асоціації ІККА «Безпека заходів ділового туризму». На перший день конференції зареєстровано більше 50 учасників із 10 країн Центральної та Східної Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Австрії та інших. Пряму трансляцію конференції можна дивитися за посиланням: https://www.facebook.com/conventionbureaulviv/?ref=aymt_homepage_panel

«Цей день прийшов і ми можемо бути разом з вами на Літній конференціії міжнародної асоціації ІККА (ICCA Central European Chapter Summer Meeting).

Ми можемо зустрітися тут з людьми, які живуть у нашому місті, які приїхали до нашого міста, і з тими, з якими створюємо майбутнє Львова. Міста є точками розвитку нашої країни і цілого світу. Сьогодні ми бачимо, що багато людей хочуть мати справи з містами і вони хочуть приїжджати сюди для впровадження бізнесу чи навіть з метою простих подорожей.

Раніше ми у Львові зрозуміли, що нам потрібно розвивати наші технічні навички і туризм. І ми досягли хорошої динаміки у цих напрямках. Тепер ми створюємо нову стратегію прориву міста Львова, метою якої є встановлення процедури взаємодії та зміцнення ділових зв’язків. ІККА якимось чином є початком цього, адже креативне місто, креативна економіка – це наше майбутнє», - зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Я дуже дякую, що ви всі приїхали до Львова тому, що я знаю, що планувати поїздки є важко, і це потребує багато часу. Ви всі проїхали понад тисячі кілометрів, щоб бути тут. Тому дякую, що ви тут, що ви на цій зустрічі. і ми можемо бути разом. Дякуємо за довіру провести Літню конференцію міжнародної асоціації ІККА саме у Львові. Також хочу сказати, що ми говорили про цю зустріч дуже довго і до цього. Ми намагалися знайти теми і спікерів, які будуть цікавими для вас, і дуже віримо, що ви насолоджуватиметеся проведеним часом у Львові», - зазначила Директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Програма конференції передбачає дискусійні панелі та сесії на тему безпеки організації подій. Українські та закордонні експерти обговорять важливість «профілактики» непередбачуваних ситуацій, готовність до них та швидкість реагування. У роботі конференції візьмуть участь директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку України Іван Ліптуга, співзасновник громадянської платформи «Нова Країна» Валерій Пекар, директор з питань технологічної політики Центрально-Європейської групи країн Microsoft Михайло Шмельов, заступник міського голови міста Дніпро Яніка Мерило та інші.

Програма конференції у додатку та на сайті http://iccacec2017.lviv.ua/

Контактна особа – Марта Калиняк, marta@lvivconvention.com.ua, тел. 097 652 94 19, 063 680 96 08

Довідка

ІККА (англ. ICCA – International Congress and Convention Association) – Міжнародна асоціація конгресів та конференцій, що репрезентує провідних спеціалістів у сфері організації ділових подій і включає понад 1000 організацій та компаній у майже 100 країнах світу. Lviv Convention Bureau стало членом ІССА у 2014 році та є єдиним членом асоціації з України.