У неділю, 18 березня, відбудеться перша денна екскурсія в Брюховичі, де усі бажаючі зможуть відвідати заповідник Розточчя, так зване «Поле чудес», музей модерної скульптури, храми та астрономічну обсерваторію, дегустувати сири, рибу та наливки, чебуреки.

Брюховичі здавна славилися своїми лісами, млинами та каменоломнями, однак кардинальні зміни в житті селища сталися після прокладення залізниці. Зручне транспортне сполучення сприяло перетворенню Брюхович спочатку на улюблену рекреаційну зону для міщан, а згодом на модний кліматичний курорт, який путівники того часу називали найкращим оздоровчим центром північної Галичини.

Селище також відоме завдяки унікальному музею модерної скульптури Михайла Дзиндри. Музей нараховує 808 шедеврів абстрактного мистецтва різних форм і розмірів. Напрям мистецтва, репрезентований музеєм, сьогодні є одним з найперспективніших в світі.

План туру: виїзд зі Львова (10.00) – Голоско (церква) – Брюховичі (огляд фортів та скелі, т.з. «Поле чудес» (сучасна VIP-забудова), історичний центр селища, вокзал, церква Різдва Богородиці УГКЦ, вілли санаторію «Львів», обід-перекус у «Чебуречна», музей модерної скульптури М.Дзиндри, церква св. Трійці на хуторі Гамулець, дегустація козячих сирів на сироварні, дегустація копченої риби та наливок у дегустаційному залі «Золота рибка», огляд астрономічної обсерваторії і метеостанції) – Львів (повернення о 21.30).

Організатор: ТОВ «Відвідай». Детальна інформація на сайті: https://vidviday.ua/bryukhovychi