Львівський туристичний офіс та ГО «Нуль відходів Львів» створили тематичний буклет «Eco-Friendly Львів. Відповідальному туристу!»

 • 23.04.2021, 16:29
 • 1572
 • Соломія Григор’єва
До Міжнародного дня Матері-Землі, 22 квітня, команда Львівського туристичного офісу та ГО «Нуль відходів Львів» презентували тематичний буклет про корисні екологічні ініціативи у Львові для туристів та поради для відповідальних подорожей.

Саме 22-го квітня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній День Матері-Землі. Цього дня в усіх куточках світу проводять різноманітні акції, аби спонукати людей бути уважними до довкілля. У цей день кожен може зробити свій маленький внесок у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користування автотранспортом. У цей день усе сприяє тому, щоб замислитись над тим, що потрібно ставати обізнаними та відповідальними.

Окрім того, потрібно задумуватись над тим, який вплив на довкілля мають подорожі. Дотримуючись простих і практичних порад, можна зробити подорож безпечною для довкілля та відповідальною щодо людей, яких турист зустріне на своєму шляху, та місць, де йому доведеться побувати.

«Місто Львів має чітку екологічно свідому позицію, що своєю чергою постійно створює нові альтернативні туристичні пропозиції для гостей міста. Ми в Центрах туристичної інформації хочемо максимально сприяти поширенню інформації серед туристів про всі корисні екологічні практики, що діють у місті, мотивувати туристів до їх використання, разом з тим і підтримуючи ці ж самі міські екологічні ініціативи інформаційно», – зазначає Лідія Федчук, керівниця Центрів туристичної інформації у Львові.

У буклеті «Eco-Friendly Львів. Відповідальному туристу!» зібрана наступна інформація:

 • що означає бути еко свідомим туристом;
 • що таке концепція «Нуль відходів»;
 • переваги багаторазового над одноразовим;
 • роздільний збір відходів у місті Львів;
 • свідомий і відповідальний шопінг, зокрема еко-сувеніри від локальних брендів;
 • де у Львові є знижка на каву з собою у власне горнятко;
 • Eco-Friendly доставку по місту;
 • базовий набір речей, необхідний для подорожі еко свідомому туристу;
 • опорні принципи, якими користуються еко свідомі мандрівники по всьому світу для сприяння сталого розвитку туризму на планеті;
 • практичні поради для відповідальних подорожей під час пандемії Covid-19 у світі.

«Дуже хочеться, щоб гості повертались зі Львова з ідеями та натхненням до впровадження більш дружніх для довкілля практик у своєму побуті та містах», – наголошує Ірина Миронова, голова ГО «Нуль відходів Львів».

Буклет доступний онлайн за посиланням: bit.ly/3tGC3Ao.

Друкованого примірника зараз видавити не планується, оскільки з початком пандемії вся друкована продукція, яка видавалась туристам у Центрах туристичної інформації під час консультацій, рекомендується для завантаження у цифровій версії на смартфон.

Додамо, з початком пандемії працівники Центрів туристичної інформації створили серію тематичних онлайн-буклетів по Львову, у яких можна знайти інформацію про транспорт, музеї, галереї, оглядові майданчики, парки, театр та кіно, покупки, нічне життя та дозвілля у Львові з дітьми. Буклети доступні українською та англійською мовою. Завантажити їх можна за посиланням: https://bit.ly/3eDcTwv.

Офіційні канали Львівського туристичного офісу:

Сайт: www.lviv.travel

Facebook: www.facebook.com/lvivtravel

Telegram: www.t.me/lviv_travel

Instagram: www.instagram.com/lviv.travel