Управління туризму ЛМР організувало серію особливих екскурсій «Літня пригода у Львові»

  • 09.06.2021, 17:30
  • 1387
  • Андрій Яремко
Доброю традицією управління туризму є проведення соціальних екскурсій для мешканців та гостей міста. Вони дають нагоду дізнатися більше про Львів від фахівців туристичного супроводу, зокрема тих, які пройшли спеціальне навчання з підготовки екскурсій для осіб з порушенням зору та іншими нозологіями.

У рамках акції «Літня пригода у Львові» відбудеться серія тематичних екскурсій. Дві екскурсії вже провели: для військових Збройних сил України, для сімей учасників ООС та багатодітних сімей.

Оглядова екскурсія Львовом для військових Збройних сил України відбулась у неділю. Львів відвідали військові 53 окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Більшість з них побували у Львові вперше. Гості прогулялися історичною частиною міста, відвідали Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні, Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та піднялися на вежу Ратуші.

У вівторок відбулась екскурсія «Історія Стрийського парку та його птахи». Екскурсія містила елементи квесту на тему птахів та їхнього співу. Групі вдалось почути та побачити аж 17 різних видів птахів, а також дізнатись багато цікавої інформації про кожного з них. Також учасники дізнались більше про історію Стрийського парку.

Загалом, в рамках кампанії «Літня пригода у Львові» заплановано ціла низка соціальних екскурсій: три з яких для осіб з порушенням зору, які приїдуть до Львова з інших міст України, щоб озвучити дитячу книжку в рамках проєкту «140 децибелів тиші».

Екскурсії проводяться в співпраці з благодійним фондом «Здійснити мрію» та Львівським обласним осередком ВГО «Українська спілка інвалідів - УСІ».

Більше інформації — за посиланням: https://fb.me/e/2gnnzFF0T