Вночі у Львові викрали нещодавно облаштовану велопарковку

  • 31.03.2011, 09:12
Сьогодні під час ранкового обстеження району, працівники Галицької районної адміністрації виявили крадіжку велостійки, яку вчора змонтували на пр. Свободи біля закладу громадського харчування.

Зранку ми здійснювали перевірку району з працівниками і виявили, що на пр. Свободи, де вчора наше ЛКП встановило велопарковку, вже її нема. Згодом ми знайшли металеву конструкцію біля світлофорного об’єкту. Мабуть, хулігани намагались вкрасти її і використати як металобрухт. Цей прикрий випадок – свідчення низької культури нашим мешканців. Дуже прикро, що львів’яни не оцінюють тої роботи, яка спрямована, перш за все, на покращення комфорту саме їхнього життя.

голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

Надалі у нашому районі планується встановити ще 14-16 велопарковок. Будемо встановлювати велостійки і у подвір’ях будинків, де живе багато людей, і біля закладів громадського користування.

начальник відділу житлового господарства

Галицької районної адміністрації

Леся Дуліба.

Відтак, парковки вже обладнані на вул. Венеціанова, 15, пр. Свободи (Галицький район), вул. Б. Хмельницького, 255, вул. Панча,8 (Шевченківський район), вул Дж. Вашингтона, 11 та вул. Пасічна,102 (Личаківський район), вул.. Виговського, 34 та вул. сяйво,21 (Залізничний район),найближчим часом з’явиться паркова біля ринку "Шувар" на вул. Хоткевича та на масиві Санта-Барбара.