З 15 серпня у 4 міських радіальних автобусних запровадять трансферний квиток

  • 27.07.2011, 19:43
  • 1931
З 15 серпня у Львові діятиме новий радіальний маршрут №1а. Відтак, з того часу у місті курсуватиме 4 радіальні маршрути, які матимуть у центрі визначені трансферні зупинки. Маршрут  №11 курсуватиме так, як і зараз – від ТЦ «Кінг-Крос» до пл.Різні, №5 – від Санта-Барбари і буде закорочений до пл.Різні, №3 – з Рясне-2 і теж закорочений до пл.Різні і №1а – від Галицького Перехрестя і до пл.Різні - пл.Галицької – вул.Підвальна.

Останній маршрут рухатиметься по колу: в напрямку до центра їхатиме по пр.Свободи, а  у зворотному – по вул.Підвальній

директор ЛК АТП – 1 Орест Гриньків.

Нагадаємо, на цих маршрутах курсуватимуть автобуси великої вмістимості. Інтервал їх руху складатиме 5 хв.

Крім того, з 15 серпня у цих 4-х маршрутах діятиме спеціальний проїзний квиток.

Такий квиток буде дійсний для двох для поїздок у цих радіальних автобусах. Тобто, до прикладу, мешканець зможе приїхати з Сихова до центру і тут пересісти на інший автобус, до Рясне-2 чи до Галицького Перехрестя. Вартість квитка складає 2 грн, тобто за дві поїздки пасажир платитиме 2 грн. На квитках буде зазначена дата і номер маршруту. Відповідно до кольорового зонування міста, квитки, в залежності від транспортної зони, матимуть відповідне забарвлення. Придбати їх можна буде у водія автобуса. При пересадці  у інший автобус водій вилучатиме квиток. Скористатися квитком для проїзду у одному автобусі, тобто, до прикладу, приїхати у центр і повернутися тим самим маршрутом назад, буде неможливо. У всьому світі такий квиток має обмеження у часі 2 год.  У нас немає такої технічної  можливості прокомпостувати квиток і зазначити у якій хвилині людина проїхала. Буде один день. У нас на квитку буде зазначена лише дата. Людина зможе скористатися, приїхавши в центр пробути цілий день і поїхати в інше місце, але не на тому ж самому маршруті, а на іншому.

директор ЛК АТП – 1 Орест Гриньків.

З 15 серпня ми додаємо лише один маршрут з Галицького перехрестя і вводимо проект по трансферному квитку, щоб люди вже привчалися здійснювати посадку-висадку.  Також хочемо перевірити комфорт такого принципу поїздки. Її ефективність можна буде перевірити, коли будуть проведені усі конкурси на автобусні маршрути і система запрацює повністю.

начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР

Андрій Білоус.

Нагадаємо, 19 серпня у Львові відбудуться громадські слухання щодо проекту рішенню про затвердження нової маршрутної системи громадського транспорту  загального користування у Львові. Ознайомитися з новою маршрутною системою Львова можна, пройшовши за посиланням: http://www8.city-adm.lviv.ua/Business/RegulAkty.nsf/19586504c0813b40c2256ced003a54f4/f3b473cffb0b6d7bc22578d9004155d3?OpenDocument.