Вулицю Повітряну відкрили для руху транспорту

У Залізничному районі закінчили ремонт вул. Повітряної. Відтак, вулицю відкрили для руху транспорту.

Як розповів в. о. начальника відділу комунального господарства Залізничної районної адміністрації Микола Захаркін, вул. Повітряну ремонтували на ділянці від вул. Сяйво до вул. Калнишевського.

Загалом відремонтовано 4 тис. 428 м.кв. проїзної частини. Роботи розпочалися ще у вересні. Тут було влаштовано дощову каналізацію, дорожню основу та нове асфальтобетонне покриття. Найближчим часом ще частково триватимуть роботи з відновлення тротуарів.

Микола Захаркін.

Крім того, у районі капітально відремонтували і вул. Полтави.

Дорогу зробили на ділянці від вул. Сигнівка до вул. Городоцької. Загалом 940 м.кв. Раніше ця дорога була грунтовою, а тепер тут влаштовано асфальтобетонне покриття.

Микола Захаркін.

Нагадаємо, цього року у Залізничному районі ремонтували також міжквартальні дороги на вулицях Любінській, 89Б, Петлюри,47, Садовій, 4-29; вул. Сірка; вул. Петлюри, 37-39. Поточний ремонт виконано на вулицях Виговського, Городоцькій, Патона, Ряшівській.

Довідка

Відповідно до соціологічних досліджень, які провів Центр вивчення громадської думки Інституту міста, дещо більше половини опитанихмешканців (64%) задоволені станом магістральних доріг у м. Львові.