З нового року на новому маршруті №5а працюватиме 12 великих автобусів

  • 21.11.2011, 17:13
  • 2369
У Львові запрацював новий автобусний маршрут №5а зі сполученням Винники-центр Львова. Зараз тут курсує 5 великих автобусів, а з наступного року на маршруті діятиме вже 12 транспортних одиниць.

Маршрут №5а - радіальній маршрут, схема якого вже не буде мінятися і буде діяти, як і всі радіальні маршрути, у новій транспортній мережі. У нас залишився невідкритим ще один радіальний маршрут по вул. Городоцькій. Ми чекаємо, коли відкриється вулиця Городоцька, щоб відкрити цей маршрут.

начальник управління транспорту

та зв’язку ЛМР

Микола Жук.

Планується, що з нового року кількість транспортних одиниць на маршруті №5а зросте до 12 автобусів. 

Зараз кількість машин на п’ятому маршруті є дещо меншою, ніж буде вже в новій транспортній системі. Думаю, в майбутньому він буде ефективно працювати і задовольняти потреби мешканців Винників в перевезенні.

начальник управління транспорту

та зв’язку ЛМР

Микола Жук.

Пасажиромісткість 1 автобуса, що курсує на цьому маршруті, складає 100 осіб. У автобусах цього маршруту теж діє трансферний квиток.

Довідка

Автобус №5а - це вже 5-ий радіальний маршрут, який запрацював у місті в останній час  і відповідає новій транспортній мережі.  Крім нього, у місті курсують радіальні маршрути №1а, №3, №5, №11. У всіх цих маршрутах діє трансферний квиток.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, після закінчення ремонтних робіт на вул.Городоцькій буде відкрито і 6-й радіальний маршрут, який курсуватиме з вул.Городоцької (район «МЕТРО») до центру міста.

Нагадаємо, відповідно до нової транспортної мережі. У місті курсуватиме 6 радіальних та 40 хордових маршрутів. Якщо перші маршрутки сполучатимуть периферійні райони з центром міста, то другі – периферійні райони між собою, оминаючи центр міста.

Нові маршрути інтенсивно впроваджуватимуть з початку наступного року, після проведення конкурсів з визначення перевізників на обслуговування нових автобусних маршрутів.