А.Садовий: «Нова транспортна схема дасть можливість швидше навести порядок»

  • 03.01.2012, 15:00
З 1 січня у Львові діє нова транспортна схема. Як зазначив сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, щодня комісії з управління транспорту будуть аналізувати роботу перевізників та вивчати усі зауваження мешканців.

Перші місяці досить складно реалізовується нова справа. Але, в цілому, я переконаний, що львів’яни будуть задоволені схемою. Сьогодні в управлінні транспорту працюють експерти, кожне зауваження аналізується, чи це те зауваження, яке не було враховане під час громадських слухань, чи лише побажання мешканців. Подивіться сьогодні на центральну частину міста – пр Свободи – вона не є завантажена транспортом, як було раніше. Якщо буде потреба, будемо вводити додаткові маршрути.

Ми з новою транспортною схемою попрацюємо 2 тижні і побачимо усі плюси та мінуси, зробимо відповідні висновки.

Щодня комісії з управління транспорту будуть аналізувати роботу перевізників, складати протоколи про порушення. В умовах договорів передбачені серйозні покарання за порушення в роботі громадського транспорту. Нова транспортна схема дасть можливість швидше навести порядок

мер Андрій Садовий.

Нагадаємо, відповідно до результатів конкурсу, міські автобусні маршрути обслуговують такі перевізники: ЛК АТП-1, АТП - 14630, ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр Львів».

Ще 7 автобусних маршрутів, які додали до транспортної мережі, обслуговує компанія «Успіх-БМ».

Ознайомитися з усіма новими автобусними маршрутами Львова можна, пройшовши за посиланням http://www.city-adm.lviv.ua/news/transport/16427-zmini-u-13-marshrutah-u-novij-transportnij-skhemi-vneseno-na-chislenni-zvernenna-meshkanciv-m-zhuk