Спільнота Анонімних Алкоголіків представилася журналістам

  • 19.08.2009, 15:17
Спільнота Анонімних Алкоголіків проводить роз'яснювальну кампанію про світову практику лікування алкоголізму. В рамках кампанії у Львові відбувся всеукраїнський семінар для представників засобів масової інформації з питань методів лікування та профілактики алкоголізму в Україні. Участь у семінарі взяли журналісти з різних областей України та зі Львова. Тренери семінару, Тарас Кушнір та Оксана Стефанів, розповіли про саму хворобу, співузалежнення та можливості лікування.

Семінар відбувся з метою підвищення соціальної відповідальності журналістів України за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження». Проектом передбачено надати інформацію представникам ЗМІ про світову практику одужання з алкоголізму, а саме ознайомити з програмою «12 Кроків».

Після закінчення семінару відбулася відкрита зустріч Спільноти Анонімних Алкоголіків з представниками ЗМІ, на якій представники ЗМІ з різних куточків України могли побачити одужуючих алкоголіків, почути про трагічне минуле цих людей та побачити результати одужання за допомогою Програми «12 Кроків».

«Проблема алкоголізму - одна з найстаріших в історії людства. Зараз важко знайти сім'ю, якої б ця проблема не торкнулася. Сьогодні за програмою «12 Кроків» лікуються та досягають позитивних змін більше трьох мільйонів людей - в усіх куточках планети. Цей семінар дав можливість представники  ЗМІ отримати важливу інформацію та почути відгуки самих колишніх алкоголіків»,  - повідомив організатор зустрічі, консультант Тарас Кушнір.