Новини

«Професійні команди - це одна з вимог УЄФА. У нас зараз є два вузькі місця. Ми говорили про них сьогодні на нараді. Треба посилити професійну команду, яка займається реконструкцією НСК «Олімпійській» і вузьким місцем є команда по реалізації проекту реконструкції Міжнародного аеропорту «Львів». Ми сьогодні прийняли відповідні рішення. Про них буде поінформовано керівництво Кабінету Міністрів і відповідні державні структури, які кроки вони мають здійснити і ми разом з ними щодо посилення цих команд», - про це сьогодні заявив віце-прем'єр-міністр Іван Васюник у Харкові під час наради з питань проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
У Львівському будинку органної та камерної музики проходить Третій міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон». У фестивалі беруть участь музиканти з Росії, Польщі, Щвейцарії, США та України.

Міський голова Львова Андрій Садовий бере участь у виїзному засіданні з підготовки приймаючих міст ЄВРО 2012 до чемпіонату. Засідання відбувається в Харкові. В рамках візиту Андрій Садовий  поділиться досвідом підготовки Львова. Серед основних питань наради - підготовка інфраструктури приймаючих міст до ЄВРО 2012. Відбувається нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Івана Васюника.

Мешканці Сихівського району масово утеплюють будинки. Це наймолодший район міста, будинки якого добудовувались часто до різних дат та свят, як наслідок, тепер мешканці мають багато проблем - протікають міжпанельні шви, дахи та мерзнуть стіни.

Львів миють. Щонайменше двічі на місяць на кожній вулиці центральної частини міста проводять вологе прибирання.  Чіткі графіки розробляють у районній адміністрації спільно з ЛКП.

Сьогодні на сайті ЛОО Партії регіонів було оприлюднено звернення колишнього директора вечірньої школи № 3 Ярослави Кузан з приводу неправомірності її звільнення з посади.

У Львові триває  чемпіонат області з шахів серед осіб із вадами зору. Змагання розпочалися 20 липня та триватимуть до 24 липня. Турнір організовано Львівською обласною громадською організацією «Федерація спорту інвалідів по зору» за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

У п'ятницю, 24 липня, вперше у Львові відбудеться Свято морозива. Для юних мешканців міста влаштують зустріч  з представником Львівського холодокомбінату, під час якої вони дізнаються про процес виготовлення морозива. Також маленькі ласуни дізнаються про історію виникнення «крижаного задоволення».

У Львові пройде перший Форум ОСББ. Як застосовувати сучасні технології ефективного використання енергетичних ресурсів та зберігати енергію в житловому господарстві говоритимуть на першому Львівському форумі для Об'єднань співвласників багатоквартирних будинків: «Енергетична ефективність в житловому господарстві».

У Львові стартував дворічний українсько-голландський проект екологічного спрямування «Перші проліски». Його учасниками з української сторони є Франківська районна адміністрація та шість освітніх закладів району: ЛСШ «Надія», СЗШ «Школа радості», СЗШ «Джерельце», НВК «Малюк», ДНЗ №№ 37, 134.  З боку Нідерландів у ньому бере участь «Центр сталого розвитку».

Господарський суд Луганської області прийняв рішення стягнути з ТзОВ «Торговий дім «Луганські акумулятори» 55 тисяч гривень на користь ЛКП «Львівелектротранс».

Незабаром у Львові гостюватиме німецький музичний театр «Табун». Він представить мюзикл про єврейського письменника Ісаака Бабеля «Мрія Бабеля». Вистава відбуватиметься у театрі дітей та юнацтва з 31 липня по 2 серпня о 18.00.

Для виконання робіт щодо будівництва трамвайної колії на Сихів на ділянці від вул. Дібровної до будинку №49 на вул. Стуса завтра з 8.00 год. буде перекрито рух по вулиці Стуса. Роботи триватимуть до 18.00 год.

Для під'єднання новозбудованого водогону до діючих мереж на вулиці Пластовій 23 липня 2009 р. (у четвер) з 6 до 24 год. буде припинено подачу води у мікрорайон, обмежений вулицями Б. Хмельницького - Новознесенська - Кордуби - Ковельська - Польова - Пластова.

Враховуючи наявність світової економічної кризи на загальнодержавному рівні  були внесені зміни і доповнення до законодавчих актів України.

13 Євангельських церков м. Львова в парку культури ім. Б. Хмельницкого провели свято «Святкуємо Трійцю разом!». Під час свята було зібрано 5 тисяч гривень добровільних пожертв для сиріт та малозабезпечених  дітей Львова.

Сьогодні у Львові перебуває делегація польських посадовців на чолі з віце-прем'єр-міністром РП Гжегожофом Схетиною. Також з Києва прилетів віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник. Польські гості ознайомилися із процесом будівництва євроарени та підготовкою Львова до чемпіонату Євро-2012.

У Центрі обслуговування мешканців Львівської міської ради молодь допомагає львів’янам вирішувати їхні проблеми. Близько 10 волонтерів кожного дня працюють у центрі і, спілкуючись з мешканцями, надають їм потрібну інформацію. Досвід роботи у Центрі допомагає волонтерам розробляти власні проекти і реалізовувати їх на базі центру обслуговування мешканців.

У Центрі обслуговування мешканців Львівської міської ради молодь допомагає львів’янам вирішувати їхні проблеми. Близько 10 волонтерів кожного дня працюють у центрі і, спілкуючись з мешканцями, надають їм потрібну інформацію. Досвід роботи у Центрі допомагає волонтерам розробляти власні проекти і реалізовувати їх на базі центру обслуговування мешканців.

В серпні у Львові відбудеться найбільший в Україні фестиваль танцювальних колективів різних народів світу. Інформацію про них можна знайти на сайті фестивалю www.etnovyr.org.ua, який зараз розпочав працювати.
Цьогоріч на міжнародному етнофестивалі «Підкамінь» працюватимуть соціальні служби з більшості районних та міських центрів нашої області.
У зв'язку з ліквідацією аварійної ситуації на водопровідній мережі на вул. Грибовій, 22 липня (у середу) з 10 до 20 год. буде припинено подачу води у Личаківський район міста Львова.

Цього тижня у Львові знову толока. З понеділка до середи працівники львівських ЖЕКів та небайдужі мешканці прибирають у будинках. Цього разу основні роботи зосереджено у підвалах та горищах - будинки готують до зими. За три дні планують прибрати у 311 будинках. До робіт залучать понад 80% двірників.

Проїзд у тролейбусі тринадцятого маршруту для двох студентів Міжнародної академії управління персоналом закінчився адміністративним стягненням у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів. Конфлікт між контролером і пасажирами розпочався у зв'язку з відсутністю у них проїзних документів. На вимогу контролера сплатити штраф правопорушники відповіли нецензурною лайкою та шарпанням працівника "Львівелектротрансу" за одяг. Для приборкання хуліганів контролер С. Лотоцька змушена була звернутися до працівників міліції.
Діячі естрадного мистецтва України отримають подяки міського голови. З нагоди 15-річчя від дня заснування Асоціації діячів естрадного мистецтва України буде відзначено членів Асоціації. Зокрема, подяки міського голови отримають співак Андрій Заліско та керівник Львівського ансамблю «Дзиґа імеджіне» Валерій Половина.