Новини

Як повідомила голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк, сьогодні пл. Соборній на приватному будівельному майданчику під час робіт загинув чоловік, на якого впала брила з землею. Чоловік помер у кареті швидкої допомоги на шляху до лікарні.

В четвер, 16 липня, буде підписано угоду про залучення фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку. Кошти передбачено на розвиток інфраструктури та міського електротранспорту Львова.

Інспектори УЄФА оцінюють ситуацію по львівському летовищу як катастрофічну. Така інформація стала відомою за результатами сьогоднішньої наради під головуванням віце-прем’єр-міністра України Івана Васюника. Нарада була присвячена ситуації із львівським летовищем. На нараді були присутні керівники львівського аеропорту, координатор по аеропортах пан Яковенко, представники уряду України.

На ремонтні роботи у СЗШ № 95, що на вул. Кавалерідзе, 15 з міського бюджету передбачено понад 600 тисяч гривень.

«В цьому році у 95 школі буде зроблено повністю ремонт спортзалу. Продовжуються ремонтні роботи, які розпочались минулого року, - це заміна вікон, облаштування відкосів, загально-будівельні роботи. Також для запровадження інклюзивної освіти та забезпечення доступного середовища для неповносправних, в цій школі буде облаштовано пандуси та туалети. На це виділено 73 тисячі гривень», - розповів під час виїзного брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

«Цього року у Львові планується відремонтувати 128 навчальних закладів. Приблизно 58 мільйонів гривень зарезервовано в міському бюджеті на ці ремонтні роботи. Попри кризовий рік ми на 28% збільшили фінансування ремонтів у школах. І це дуже важливо, бо для нас принципово, щоб наші діти могли вчитися в нормальних школах», - сказав під час виїзного брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Минулого тижня у Львові завершився 37-ий З’їзд Генеральних секретарів Єпископських Конференцій Європи. На З’їзді підіймались питання релігійного та соціального спрямування. Учасники З’їзду відмітили побожність та духовну прив’язаність нашого народу, але також наголосили на труднощах, які існують.

Генпідрядник із будівництва стадіону до Євро-2012 у Львові розпочав будівництво колон посадових рядів на прямій частині східної трибуни стадіону.

«Загалом на цій прямій стороні буде зведено 30 колон, які розміщатимуться у три ряди», - розповів керівник «Дирекції з будівництва стадіону» Віталій Сулима. Він також повідомив, що на завершальній стадії знаходиться спорудження фундаментів західної трибуни.

Новостворений Інститут міста шукає якісних та кваліфікованих працівників. Кожен хто відчуває сили та бажання працювати у цій структурі отримає таку можливість. Для цього необхідно прийняти участь у оголошеному конкурсі. Серед вакантних посад – аналітики та координатори проектів.

Для ЛКП «Львівелектротранс» з міського бюджету виділили 90 тис. грн на монтаж трамвайної колії на вул. Личаківській. Якщо сприятиме погода, із монтажем колії та контактно-кабельної мережі електротранспортники обіцяють справитися за два тижні.

У Львові реалізовується проект щодо розвитку співпраці місцевого самоврядування та європейських фондів. Фонд Розвитку Місцевої Демократії (ФРМД, www.frdl.org.pl ) з Польщі та Львівський Центр Науково-Технічної і Економічної Інформації (ЛвЦНТЕІ, www.cstei.lviv.ua) реалізують у 2009 році проект «Розвиток співпраці і європейські фонди – інструменти інтеграції місцевого самоврядування України і Польщі» в рамках програми «Допомога Польщі 2009» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

З 9 липня в галереї LvivArt, що знаходиться на вулиці Л.Українки, 21 буде проходити персональна виставка творів визначного українського поставангардиста Петра Гулина «На перехресті». Відкриття виставки відбудеться о 17 годині.

У Національному музеї ім. Андрея Шептицького відбудеться відкриття виставки Миколи Целуйка

ЛМКП «Львівтеплоенерго» активно проводить підготовку до нового опалювального сезону 2009-2010 р. Зараз до опалювального сезону підготовлено 27 котелень та 36 ЦТП, в стадії підготовки перебувають 26 котелень та 28 ЦТП.

Затвердження меж парків – це один з основних заходів, що вбереже землі зелених зон від самовільного захоплення та недобросовісних користувачів. Цю роботу було розпочато у 2001 році. Від того часу затверджено межі 19 парків Львова. Першими були парк „Знесіння” та „Снопківський”. Згодом парк „Івана Франка”, „Студентів”, „Залізна Вода”, Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького.

КП «Адміністративно-технічне управління» спільно з районними адміністраціями міста оголошує акцію «Найохайніше подвір’я району».

Протягом серпня діти віком 8-10 років матимуть можливість відвідувати майстер-класи з футболу. А відтак вже з вересня зможуть стати гуртківцями УДЮМКУ і після шкільних уроків, відвідувати футбольні заняття.

Адміністрація «Шевченківського гаю» запрошує львівську молодь допомогти в'язати китиці та перевесла з житніх снопів, необхідні для оновлення покрівлі 12 об`єктів музею. Протягом цього тижня молодь міста чекатимуть в музеї народної архітектури та побуту.

У Львові встановлять меморіальну таблицю Анатолію Кос-Анатольському. Меморіальна таблиця буде встановлена на фасаді будинку на вул. Л. Глібова, 15. Функції замовника на проектування, виготовлення та встановлення меморіальної таблиці покладено на Львівську обласну організацію спілки композиторів України. Відповідне розпорядження підписав львівський міський голова Андрій Садовий.

Згідно домовленістю між Львівською міською радою та компанією «Азовінтекс», остання здійснила перерахунок коштів компанії «Альпіна» у сумі 3,3 млн. євро, в наслідок чого проект будівництва стадіону до «ЄВРО 2012» став власністю Львова. Ця подія відбулася в наслідок укладеної трьох сторонньої угоди між Львівською міською радою та компаніями «Альпіна» і «Азовінтекс» від 5 червня цього року. Згідно цієї угоди Львівська міська рада найближчим часом оплатить зазначену суму компанії «Азовінтекс».

ЛМКП «Львівтеплоенерго» закінчило роботи із заміни магістральної теплової мережі до ЦТП на вул. Науковій, 100. У результаті було відновлено гаряче водопостачання до 12 житлових будинків на вул. Науковій, 86-116 та Симоненка, 7-13.

Для того, щоб врегулювати проблемне питання, яке пов’язано з укладанням угод на постачання комунальних послуг та експлуатації будинку на вул. Є. Патона, 27, утворено спеціальну комісію.

12 липня діти віком 13-17 років поїдуть у Францію в рамках програми «Молодь в дії». Загалом у франзуцьке місто Ренн поїде 48 учасників та 14 супроводжуючих осіб.

Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу, якою надали у користування ТзОВ «Футбольному клубу «Львів» земельні ділянки на вул. Є.Патона, 1 для проведення реконструкції стадіону «Сокіл» та будівництва тренувальної бази.

Протягом червня у Львові було демонтовано 49 самовільно встановлених рекламоносіїв. Серед них під примусовий демонтаж потрапили і 5 великоформатних рекламних конструкцій «Параду інформації» та «Щит панорами».

Цього тижня один трамвай № 7а перебуває у розпорядженні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Трамвай перевозить дітей – учасників літнього навчально–оздоровчого табору – на практичні гурткові заняття у Центр творчості. Маршрут пролягає від кінцевої зупинки «Аквапарк» до зупинки «Погулянка» і в зворотному напрямку. Електротранспортники за один рейс перевозять до 150 дітлахів.