Новини

У зв’язку з проведенням Всеукраїнського чемпіонату пивних видів спорту на площі перед Монументом Слави, 12 липня з 16:00 до 22:00 рух транспортних засобів по вул. Стрийській буде заборонено.

Сьогодні у Львові розпочався 37-ий З’їзд Генеральних секретарів Єпископських Конференцій Європи, який триватиме до 13 липня. Учасниками зустрічі є близько тридцяти п’яти осіб з понад тридцяти країн Європи.

Нашу країну представляють Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, та Владика Мар’ян Бучек, Секретар Конференції Римо-Католицьких Єпископів України.

Вперше у Львові прозвучить «Волюміна» Д. Ліґеті у виконанні органістки Ірени Цайтц в рамках третього міжнародного фестивалю органної музики «Діапазон». Концерт відбудеться у неділю 12 липня o 17.00 год. у Львівському будинку органної та камерної музики.
На пошану видатного музично-громадського діяча, композитора, педагога, диригента, заслуженого діяча мистецтв України Євгена Козака встановлять меморіальну таблицю. Виготовленням та встановленням таблиці займатиметься Національна спілка композиторів. Меморіальну таблицю буде встановлено на фасаді будинку на вулиці Генерала М. Тарнавського, 61.

Кількість повернень трамваїв у парк з технічних причин останнім часом суттєво зменшилася. У травні минулого року цей показник у першому трамвайному депо становив 15,64 %, а у другому – 6,36%. У травні цього року він зменшився до 3,72% і 0,87% відповідно. Це пояснюється тим, що третя частина випуску складається з німецьких вагонів, які були придбані у 2008 р. Їх стан набагато кращий від тих, які вже довший час експлуатуються на маршрутах.

Львівська міська рада прийняла рішення звернутися до прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та Президента України Віктора Ющенка з метою акцентувати увагу на загрозливій ситуації, яка склалася навколо модернізації аеропорту «Львів» у зв’язку з його підготовкою до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

У Львові створено Інститут міста. Основним завданням інституту міста буде проведення аналітичної роботу у галузі місцевого самоврядування та підвищення кваліфікації працівників мерії. На посаду керівника комунальної установи Інституту міста затверджено під час засідання сесії Львівської міської ради Нанівську Віру.

З метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів на здоров’я мешканців Львова міська рада обмежує продаж у стаціонарних об’єктах торгівлі та в об’єктах дрібнороздрібної мережі:

Львів залучає кошти у розвиток міського електротранспорту. Сьогодні на сесії Львівської міської було затверджено залучення фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі 38 млн євро на розвиток міського електротранспорту Львова. А вже 16 липня липня має відбутись підписання кредитних та гарантійних угод.

Сьогодні, 9 липня міський голова Львова Андрій Садовий нагородив дипломами учнів міських шкіл за значні успіхи у навчанні та найвищі результати зовнішнього незалежного оцінювання. Дипломи міського голови отримали десять учнів львівських шкіл, гімназій, навчально-виховних комплексів та ліцеїв.

Ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводять заміну теплової мережі до ЦТП на вул. Науковій ,57а, що дасть можливість надійно і якісно подавати теплоносій у квартири мешканців, які обслуговуються від даного ЦТП.

Молоді талановиті митці Львова виступатимуть на сцені віденської Опери. Про це під час зустрічі з президентом Австрії Гайнцом Фішером домовився міський голова Львова Андрій Садовий. Як зазначив під час брифінгу Федеральний президент Австрії Гайнц Фішер: «З керівництвом Львова та Львівщини ми вели мову про культурну співпрацю, зокрема, про виступ львівських колективів у Відні».

З метою збереження і розвитку мережі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів у Львові та для організації позашкільної роботи з дітьми та молоддю на розгляд сесії Львівської міської ради буде винесено проект ухвали «Про затвердження переліку нежитлових приміщень, що використовуються для роботи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів у районах м.Львова, які не підлягають приватизації».

У місті працюють над інфраструктурним проектом «Створення ековізит-центру у регіональному ландшафтному парку «Знесіння». Проект реалізовуватимуть спільно з містом Сяноком в рамках Програми прикордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна» на 2007 – 2013 роки.

На Сихові у Львові працює літня школа танцю для дітей. У Центрі сучасного танцю «Сіріус» працює літня школа танцю для дітей. Цей проект триватиме два місяці. Школа пропонує різні напрямки танцю: хореографія, хіп-хоп, r’n’b, основи акробатики та бального танцю. Результатом цієї школи буде виступ на концерті до Дня Незалежності, що відбудеться на Сихові. Випускники школи також братимуть участь у інших міських заходах. У школі працює 2 групи: старша та молодша. Заняття проводяться 3 рази на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) по 2 години з 13.00 до 15.00. Записатись у цю школу можуть діти віком від 6 до 17 років.

XІМІЧНА НЕБЕЗПЕКА

Аварії (катастрофи) на хімічних підприємствах, транспорті можуть су-проводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію силь-нодіючих отруйних речовин (СДОР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосфорно-сірчаний ангідрид та інші. Серйозну небезпеку дня населення являє заражене повітря – уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

Через провал у каналізаційному колекторі на вулиці Личаківській 146, тривають ремонтні роботи. У зв’язку з цим змінено маршрут трамваю № 2. Відтак, він курсуватиме з вул. Коновальця до вул. Мечнікова, далі до вул. Вахнянина і так у зворотньому напрямку.

Президент Австрії Гайнц Фішер відвідав Львівську міську раду. Під часу перебування у Ратуші Гайнц Фішер залишив відгук у книзі почесних гостей міста : «Як федеративний президент Республіки Австрії я радий відвідати сьогодні місто Львів, яке так багатогранно пов’язано з Австрією. Мешканцям Вашого чудового міста бажаю доброго і мирного майбутнього у керунку європейської інтеграції», - зауважив президент Австрії Гайнц Фішер.

З 9 до 13 липня у Львові буде проходити 37-ий з’їзд генеральних секретарів Єпископських Конференцій Європи. Учасниками зустрічі будуть близько сорока осіб, які представлятимуть 36 країн Європи. Україну представлятимуть Секретар Синоду Єпископів УГКЦ Владика Богдан Дзюрах та Секретар Конференції Римо-Католицьких Єпископів України Владика Мар’ян Бучек. Генеральні секретарі Єпископських Конференцій Європи зустрічаються раз на рік у різних країнах Європи для обговорення тих чи інших проблем, які стоять перед Католицькою Церквою у Європі.

Завтра на вул. Сихівській, 28 ЛМКП «Львівводоканал» замінятиме аварійний водопровід. У зв’язку з цим з 9.00 по 22.00 год. буде припинено подачу води у Сихівський район міста.

10-12 липня відбуватиметься фестиваль «FORT.MISSIA-2009». Місцем проведення обрано унікальні фортифікаційні споруди Першої світової війни на Українсько-Польському прикордонні у с. Поповичі неподалік с.Шегині. Вхід вільний на фестиваль.

В рамках третього міжнародного фестивалю органної музики «Діапазон» відбудеться концерт львівської органістки Ірени Цайтц. 12 липня o 17.00 год. у Львівському будинку органної та камерної музики відбудеться концерт Ірени Цайтц під час якого вона виконає композицію Д. Ліґеті «Волюміна».
Наприкінці липня протягом трьох днів експерти УЄФА приїдуть до Львова з метою створення короткометражного промоційного фільму про Львів, як приймаюче місто ЄВРО 2012.
За 6 місяців 2009 року від приватизації майна до міського бюджету надійшло 20 мільйонів 660 тис. грн, - повідомляє управління комунальної власності .
Внаслідок зливи у місті утворилось чотири провали на каналізаційних випусках. Зокрема, біля будинків на вул. Федьковича, 12, Київській, 21 та Смаль-Стоцького, 6 та вул. Городоцькій, 191. Ліквідовує провали ЛМКП «Львівводоканал», а на вулиці Городоцькій, 191, роботи виконує ЛКП.