Новини

Львів готується до проведення ЄВРО 2012. «Держархбудконтроль» дав дозвіл на будівельні роботи з реконструкції стадіону «Скіф» Львівського державного університету фізичної культури на вул. Черемшини, 17, як тренувальної бази для команд-учасниць ЄВРО 2012. Відтак цього тижня на стадіоні розпочалися підготовчі будівельні роботи. Про це повідомив начальник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту «ЄВРО 2012» Олег Вілюра.

Понад 25% місячної норми опадів випало у Львові цієї ночі. Зокрема, згідно з повідомленням Гідрометцентру, за декілька годин в ніч з 2 на 3 липня випало 25 мм опадів при нормі 100 мм на місяць. Внаслідок стихії у місті було аварійне відімкнення світла, підтопило ряд будинків.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» від’єднало від гарячого водопостачання 10 будинків-боржників на вул. Тролейбусній,м14, Кульпарківській, 139, Володимира Великого, 14, Драгана, 11, Монастирська, 2, Зубрівській, 32, Полуботка, 23, Білоцерківській,1 0, Радість,24, Ярошинської, 6.

У Львові працює дев’ять груп анонімних алкоголіків та одна група анонімних наркоманів. щотижня групи проводять заняття у різних приміщеннях, які погодилися надавати церковні громади.

У Львові стартував проект з інформування туристів, мешканців та гостей міста. Як повідомили у відділі туризму Львівської міської ради, проект передбачає безкоштовне розповсюдження двомовних мап міста серед туристичних підприємств, готелів, міжнародних хостелів, бібліотек, туристично-інформаційних центрів, ресторанів.

Завтра, 4 липня відремонтований Левандівський міст відкриють для проїзду транспорту. Як повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Юрій Голець, зараз на мості вже зняті усі огорожі.

На Личаківському цвинтарі перепоховають останки Дмитра Ісаєвича, активного діяча українського визвольного руху. Відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Садовий.

Львівських дітей оздоровюють у Криму. Станом на 1 липня 21 дитина пільгових категорій була відправлена на оздоровлення за кошти Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.

Мешканці розблокували Грибовицьке сімттєзвалище. Після того, як робоча група розробила та підписала план дій по врегулюванню ситуації навколо діяльності підприємства, мешканці розблокували в’їзд. Вантажівки, що чекали перед сміттєзвалищем зараз відвантажують сміття.

Управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради нагадує, що автобусна зупинка на вул. Кн. Романа, 16 заборонена. Таке рішення було прийнято на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху. Працівники ДАІ та керівники транспортних підприємств посилили контроль за дотриманням водіями маршрутних таксі правил посадки-висадки пасажирів у центральній частині міста.

Після проведених тендерних процедур управління сім'ї, молоді і спорту визначило табори, де цьогоріч оздоровлюватимуться львівські діти. Переможцями тендеру стали такі табори Львівської області - ДОСТ «Світанок» (ур. Помірки Дрогобицького району біля м. Трускавця) та ОЛК «Ровесник» (с. Комарів Сокальського району). Табір, який буде приймати дітей Львова у Криму, - ЗАТ « Берег» ( с. Чайка. м. Алушта).

Львівська міська рада розробила та затвердила програму, яка сприятиме створенню й функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львові. Її створення зумовила низка проблем, які виникають житлово-комунальній сфері міста, і це змушує львів’ян брати ініціативу у власні руки. Тому з боку міської влади створюються умови для реформи у житлово-комунальній сфері, спираючись на досвід східноєвропейських держав, у яких успішно діють самостійні організації власників будинків.

Міський голова зустрівся із екс-головою НБУ Сергієм Тигипком. Під час зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий оприлюднив бачення реформування податкової, ЖКГ та сфери місцевого самоврядування.

У Львові створили робочу групу з питань Грибовицького сміттєзвалища, до якої увійшли керівництво області, міста та сільських рад Грибович та Малехова. Групу очолили голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть, міський голова Львова Андрій Садовий та сільські голови Грибович і Малехова.

До Львова приїде Президент Австрії Гайн Фішер. Президент відвідає Львів у середу, 8 липня. Під час візиту Гайн Фішер зустрінеться з міським головою Андрієм Садовим та головою ОДА Миколою Кмітем. До Львова президент Австрії прибуде з дружиною Маргіт Фішер та делегацією науковців та бізнесменів. Під час відвідин Львівщини відбудуться зустрічі австрійських та львівських бізнесменів і науковців.

У Львові буде проходити з’їзд генеральних секретарів Єпископських Конференцій Європи. З 9 до 13 липня в Україні, а саме у Львові, відбудеться 37-ий З’їзд Генеральних секретарів Єпископських Конференцій Європи. Учасниками зустрічі будуть близько сорока осіб з тридцяти шести країн Європи. Україну представлятимуть Секретар Синоду Єпископів УГКЦ Владика Богдан Дзюрах та Секретар Конференції Римо-Католицьких Єпископів України Владика Мар’ян Бучек,

ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочало від’єднувати від гарячого водопостачання будинки-боржники. Попередження про відключення отримали 43 будинки. Першим від’єднали будинок у Сихівському районі, ДП ЗАТ ЖБК «Наш Дім» на вул. Зубрівській, 32. За минулий опалювальний сезон борг будинку складає 132 тис. 207 грн, а рівень оплати становить 31%.

Понад тисячу учнів міських шкіл мають змогу відпочити у Карпатах. Літні табори тривають з червня до серпня у двох стаціонарних заміських дитячих закладах оздоровлення і відпочинку у Сколівському районі Львівської області: «Ватра» (с. Гребенів) та «Старт» (с. Коростів).

Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, сьогодні завершується перша зміна відпочинку дітей в таборах. Зміна тривала 18 днів. Також цими вихідними розпочнеться другий заїзд, де оздоровлюватиметься близько 270 дітей.

Міський голова Львова Андрій Садовий виїхав до Грибович, де сьогодні зранку було перекрито в’їзд на територію сміттєзвалища.

В лікарнях м. Львова щоденно перебуває близько 1 тис. дітей віком до 18 років з різними хворобами, серед них діти, що мають хронічні або важкі соматичні захворювання: лейкемію, цукровий діабет, бронхіальну астму, дитячий церебральний параліч і т.ін. Діти в лікарнях м. Львова отримують кваліфіковану медичну допомогу, проте їхній психоемоційний стан найчастіше залишається поза увагою медичного персоналу.

Протягом трьох останніх років управління соціального захисту Львівської міської ради тісно співпрацює з неурядовими організаціями м. Львова, які працюють в соціальній сфері, в рамках традиційного конкурсу соціально-культурних проектів, який проводить Львівська міська рада.

Заступник міського голови Львова Володимир Шевчук виїхав до Грибович, де сьогодні зранку було перекрито в’їзд на територію сміттєзвалища.

У Львові й надалі активно реалізується реклама соціальних програм. Так протягом червня на білбордах та сітілайтах міста було розміщено 6 зображень соціальних програм.

Львівський осередок «Пласту – Національної скаутської організації України» розпочав своє таборове літо, під час якого проведеться понад 100 таборів. За ціле літо Пласт оздоровить понад п’ять тисяч дітей з усієї України.

2 липня локальне представництво міжнародної молодіжної організації AIESEC у місті Львові втретє розпочне реалізацію освітнього проекту «Крок за кроком». Основним завданням проекту є підвищення рівня володіння англійською мовою, розвиток лідерських якостей та ознайомлення учнів старших класів з існуючими можливостями для допомоги здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії.