Новини

Для того, щоб забезпечити безперешкодне транспортне і пішохідне сполучення із індивідуальною забудовою та спорудами ВАТ «Мікроприлад», на вул. Міжгірній передбачається встановлення червоних ліній. Встановлення червоних ліній на вулиці Міжгірній відповідає генеральному плану м. Львова.

Адміністрація «Шевченківського гаю» запрошує львівську молодь допомогти в'язати житні снопи, що необхідні для оновлення покрівлі 12 об`єктів музею. Завтра, 1 липня о 9.00 год. ранку молодь міста чекатимуть в музеї народної архітектури та побуту. Вязати житні снопи будуть на околиці міста.

Департамент ЄВРО 2012 Львівської міської ради активізує роботу щодо набору волонтерів для участі в організації Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Вже чотири роки поспіль Міністерство культури Польщі разом з Львівською міською радою реалізовують проекти у сфері охорони спільної культурної спадщини. Найбільшими об’єктами українсько–польської співпраці стали реставраційні роботи на Личаківському цвинтарі, у Вірменському соборі та у Катедрі.

Європейський банк реконструкції та розвитку погодив кредит в розмірі 38 млн євро для розвитку електротранспорту в місті. Сьогодні на засіданні ради директорів ЄБРР було прийнято рішення про виділення відповідної суми.

Досвід будівництва аеропортів у Китаї, Шанхаї та Пекіні можуть застосувати у Львові. Інвестор з Китаю зацікавлений в реконструкції львівського аеропорту. Минулого тижня з представниками компанії в Києві пройшла робоча зустріч.

Сьогодні у постраждалій від вибуху квартирі на площі Ринок, 45 встановлять шибки. Роботи виконуватимуть працівники ЛКП «Старий Львів». За словами голови Галицької районної адміністрації Ірини Маруняк, причини вибуху ще не встановлено.

Львів взяв участь в найпрестижнішій конференції Європи. Вперше Львів як туристичний центр було представлено на щорічній міжнародній конференції «European Cities Marketing Annual Conference» (Швеція). Конференція організована міжнародною організацією European Cities Marketing. Організація об'єднує експертів туристичної та культурної галузі 134 великих міст 32 країн Європи.

Від сьогодні у Львові знову з’явився «Спрут». Впродовж п’яти днів бригада фахівців «Полтававодоканал» за допомогою приладу «Спрут» від’єднуватимуть від каналізації квартири неплатників. Відновлюватимуть водовідведення лише за умови повної сплати боргу та оплати 250 грн за під’єднання.

За 2,5 години у Львові випала половина місячної норми опадів. Такі природні негаразди призвели до численних руйнувань тротуарів, падіння дерев, пошкодження електромереж, розмивання проїжджої частини. Зокрема, рівень води в деяких місцях перевищував 0,5 метра і склав за 2,5 години 44 мм від 94 мм місячної норми опадів.

ЛОО ВГО "Громадянська позиція" спільно з ЛОО Українського товариства охорони пам’яток історії та культури і Центром правових та політичних досліджень "Сім" запрошують усіх охочих 1 липня 2009 року взяти участь у громадському обговоренні проектів будівництва готелю на перехресті вулиць Краківської та Вірменської у Львові. На обговоренні за участю інвестора буде вироблено спільну позицію громадськості щодо вирішення проблеми забудови вказаної частини історичного ареалу міста.

Сьогодні, 26 червня ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду у 1035 житлових будинки. Зранку без гарячої води залишалося 59 будинків.

У вівторок, 30 червня у Галицькому районі міста розпочнуть ремонтувати вулицю Огієнка. Ремонтники влаштовуватимуть нове асфальтне покриття на проїзній частині, площею 2 тис. м. кв. Роботи виконуватиме ПП «Мірт».

Вчорашня затримка дев’ятого трамвайного маршруту на вулиці Русових тривалістю майже годину була спровокована не технічним станом вагона і не дорожньо-транспортною пригодою. Зупинив рух електротранспорту на цій дільниці водій джипа марки BMV який залишив транспортний засіб на проїжджій частині майже впритул до трамвайної колії.

Сьогодні, 26 червня міський голова Львова Андрій Садовий відзначив подяками львівських вчителів. Подяки міського голови за вагомий внесок у розвиток освіти міста Львова отримали 11 вчителів.

Цими вихідними у Львові відзначають День молоді. 27-29 червня у Львові в парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького пройдуть гучні святкування з цього приводу.

Також в місті пройдуть і спортивні заходи. З 24 до 28 червня у спорткомплексі «Електрон», що на вул. Грабовського,11 проходитимуть змагання зі стрільби з луку - «Кубок пам`яті Богдана Кокота».

У неділю, 28 червня з 14.00 до 18.00 у Львові, на площі Митній, відбудеться караоке-конкурс «Голос Батьківщини. Караоке». Захід присвячений Дню молоді та Дню Конституції.

Ю. Тимошенко: «Розмах будівництва та добра організація місцевої влади говорить, стадіон у нас буде, і буде вчасно!»

Сьогодні під час робочого візиту до Львова прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко ознайомилась із ходом будівництва стадіону до ЄВРО 2012.

«Я дуже задоволена тим, що бачу. Адже розмах будівництва, ефективність, потужність, техніка, об’єднання зусиль та добра організація органів місцевої влади говорить, що стадіон у нас буде, і буде вчасно!», - зауважила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Цими вихідними відбудеться вручення дипломів вчителям християнської етики. Відтак, 20 вчителів стануть бакалаврами релігійних наук. Нагородження відбудеться в Українському Католицькому університеті.

Муніципальний духовний оркестр «Галицькі Сурми» вперше брав участь в одному з найпрестижніших європейських фестивалів. Свої таланти оркестр презентував на XVIII Міжнародному фестивалі духових оркестрів «Золота Ліра-2009» м. Рибнік (Польща). Колектив посів 2 місце та був нагороджений Кубком Міністра культури Польщі.

1 липня ЛМКП «Львівтеплоенерго» від’єднуватиме від гарячого водопостачання будинки-боржники.

Сьогодні у Львівській міській раді відбудеться круглий стіл, на якому обговорюватимуть стратегію переведення бюджетних установ житлового фонду міста на енергоефективний шлях розвитку. На круглому столі також говоритимуть про реалізацію проекту з впровадження заходів з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві Львова.

Завтра, 26 червня на вулиці Сахарова, 42-44 ЛМКП «Львівводоканал» проводитиме роботи з заміни каналізаційного колектора.

Сьогодні під час робочого візиту до Львова премє’р-міністр України Юлія Тимошенко ознайомилась із ходом будівництвом стадіону до ЄВРО 2012.

Львів’ян запрошують на безкоштовне навчання з менеджменту. 2 липня 2009 року з 13.00 до 16.00 години в приміщенні малої сесійної зали Львівської міської ради (пл.Ринок, ІІ поверх, к.230), відбудеться безкоштовний тренінг на тему: «Менеджмент».