Новини

ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує сьогодні, 15 червня відновити роботу ТЕЦ-1 і, відповідно, подати гарячу воду до будинків. Відновлено гаряче водопостачання до 61 будинку на вул. Науковій та до 19 житлових будинків від котельні на вул. Гвардійській,32.

Вперше у Львові проводять акцію «Дні медицини». За ініціативи управління охорони здоров’я Львівської міської ради з 15 до 17 червня вперше в Україні у Львові проводитиметься акція «Дні медицини» під гаслом «Здоров’я нації – багатство держави».

Акція відбуватиметься напередодні відзначення Дня медичного працівника. Її мета – пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до збереження і зміцнення власного здоров’я, а також піднесення престижу медичних працівників, для яких саме профілактика і валеологія є основним напрямком професійної діяльності і які завжди готові вийти назустріч людям.

Львівське обласне товариство політичних в’язнів і репресованих, Львівське крайове братство ОУН-УПА спільно з Меморіальним музеєм жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» розпочинають інформаційну кампанію «Збір свідчень про репресії окупаційних режимів».

Управління соціального захисту Львівської міської ради формує проект календарного плану Централізованих заходів управління на 2010 рік і приймає до розгляду пропозиції від неурядових організацій, які працюють в соціальній сфері м. Львова та бажають долучитись до проведення дійств у наступному році.

У Львові контролюють автозаправки та станції технічного обслуговування автомобілів. Згідно з вимогою прокуратури, м. Львова КП «Адміністративно-технічне управління» обстежило 7 станцій технічного обслуговування автомобілів та 3 автозаправки.

16 червня міський голова Львова Андрій Садовий проведе зустріч із керівниками компанії Microsoft -Україна. У рамках зустрічі відбудеться презентація проекту «Електронне урядування – відкрита влада мешканцям Львова», який реалізовує Львівська міська рада спільно із IT-компанією Eleks SOFTWARE.

«Ця зустріч має на меті ознайомити топ-менеджерів Майкрософт із початком роботи над е-урядуванням у міській раді та обговорити можливість партнерства у цьому проекті», - зазначила начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Наталія Міхнова.

Львів’янам виплатять одноразової матеріальної допомоги на суму 482,85 тисяч гривень. Кошти надійдуть за рахунок субвенції з обласного бюджету до управління соціального захисту Львівської міської ради, яке і виплачуватиме допомогу львів’янам.

Сьогодні,15 червня, як і було заплановано, після проведення гідравлічних випробовувань та ліквідації дефектів, які виникли в результаті цих випробувань, відновлено роботу ТЕЦ-1.

Із 1094 житлових будинків, яким ЛМКП «Львівтеплоенерго» надає послуги з гарячого водопостачання, сьогодні гарячу воду отримають 1004 будинків. Через ремонтні роботи без гарячої води поки що залишаються 90 житлових будинків.

Сьогодні, 13 червня, під час демонтажу залізно-бетонних балок на частині Левандівського мосту, яка реконструюється, відбулось руйнування балки і її падіння на колію. Внаслідок падіння пошкоджено частину колії, контактної мережі, частково припинений рух вантажних поїздів.

Гелена Пайонкевич: «Не можна стверджувати, що посадові особи Львівської міської ради не виконують рішення судів про визнання незаконними тарифів на послуги ЖКГ»

Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління Львівської міської ради: «Резолютивна частина рішення про визнання тарифів на послуги ЖКГ з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Львові незаконними складалося з двох частин. Перша частина полягала у тому, що визнано незаконним рішення виконавчого комітету про встановлення тарифів. А другою було зобов’язано опублікувати це рішення у офіційному засобі масової інформації Львівської міської ради. Департамент житлового господарства та інфраструктури це рішення оприлюднив у газеті «Ратуша». На сьогодні, жодним документом не зобов’язано Львівську міську раду, її виконавчий комітет чи інший виконавчий орган міської ради здійснювати перерахунок мешканцям.

У понеділок, 15 червня на вулиці М. Кордуби розпочнуться роботи з заміни каналізаційного колектора. У зв’язку з цим, з 8:00 год. 15 червня до 20:00 год. 23 серпня на вул. М. Кордуби на ділянці від вул. Опришківської до вул. Почаївської рух транспортних засобів буде перекрито.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 28 житлових будинків від трьох ЦТП на Науковій, 43,57,58, які приєднано до теплових мереж котельні на вул. Пулюя, 34а. Увечері планують відновити подачу гарячої води ще до 7 будинків від ЦТП на вул. Науковій, 17.

Від початку року працівники служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс» замінили 920 м контактного дроту.

Оскільки на самому підприємстві коштів вистачає лише на експлуатацію, у 2009 році на капітальний ремонт контактно-кабельної мережі місто заклало у бюджеті 1 млн 675 тис. грн.

Сьогодні під час офіційного візиту делегації Європейського банку реконструкції до та розвитку до Львова міські посадовці представили проекти розвитку інфраструктури міста та проекти, по яких передбачено подальшу співпрацю міста та Банку.

Сьогодні під час офіційного візиту делегації Європейського банку реконструкції та розвитку до Львова міські посадовці представили проекти розвитку інфраструктури міста та проекти, по яких передбачено подальшу співпрацю міста та Банку.

Сьогодні під час офіційного візиту делегації Європейського банку реконструкції та розвитку до Львова міські посадовці представили проекти розвитку інфраструктури міста та проекти, по яких передбачено подальшу співпрацю міста та Банку.

Львів продовжує співпрацю із Європейським банком реконструкції та розвитку. До Львова із офіційним візитом завітали директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Андре Куусвек та Глава делегації Ради директорів ЄБРР Террі Браун. Основа мета – це продовження співпраці з містом по проектах реконструкції колій, модернізації трамвайних депо та придбання трамвайного рухомого складу. Згідно з цим проектом передбачається укласти кредитну угоду на 38 млн євро. Також під час візиту до Львова делегація ознайомиться із інвестиційним кліматом в місті.

12 червня журнал новин «Фокус» представив третій щорічний рейтинг «55 кращих міст для життя в Україні». Переможцем рейтингу-2009 став Львів.

Першу позицію забезпечили Львову високі показники за всіма критеріями. Особливо високо експерти «Фокусу» оцінили діловий та освітній потенціал «міста Лева», а також рівень культурних заходів і турпривабливість. За двома останніми критеріями Львів набрав максимальну кількість балів.

Як зауважив головний редактор журналу «Фокус» Михайло Гладкий, саме висока ділова активність, значна інвестиційна та туристична привабливість, вигідні умови праці в місті надали Львову перевагу над усіма іншими містами.

12 червня журнал новин «Фокус» представив третій щорічний рейтинг «55 кращих міст для життя в Україні». Переможцем рейтингу-2009 став Львів.

Перша десятка лідерів виглядає так: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Чернівці, Ялта, Харків, Одеса, Ільїчевськ, Сімферополь і Севастополь.

Першу позицію забезпечили Львову високі показники за всіма критеріями. Особливо високо експерти «Фокусу» оцінили діловий та освітній потенціал «міста Лева», а також рівень культурних заходів і туристичну привабливість. За двома останніми критеріями Львів набрав максимальну кількість балів.

На конкурс інвестиційних проектів з права будівництва підземних паркінгів у місті Львові подали пропозиції сім кампаній. Інвесторам було запропоновано чотири ділянки. Щодо ділянки на вул. Коперника проекти подали дві фірми – ТзОВ «Київбудінвест» та ТзОВ «Іл Лев». На вулиці Вітовського будувати зголосились компанії «Communico Ukraine LTD» та ТзОВ «Іл Вест», ще три інвестори представили проекти для будівництва паркінгів на вулиці Стефаника: ТзОВ «Річ девелопмент», ПП. «Метелиця», ТзОВ «Будівельник комплекс «Альянс». Жодна компанія не зголосилася на пропозицію щодо вул. Батуринської. Зараз фахівці опрацьовуватимуть пропозиції і за місяць буде визначено кращі інвестиційні проекти.

Управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову матеріальну допомогу дітям пільгових категорій.

По 100 гривено буде виплачено дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування (крім тих, які перебувають у медичних, навчальних, виховних та інших закладах). Виплата відбудеться незалежно від місця реєстрації опікунів, піклувальників, прийомних батьків цих дітей.

В суботу, 13 червня, у Львівському муніципальному театрі відбудеться прем’єра сімейного детективу «Скандал без антракту» українського драматурга Олександра Марданя.

«П’єса відтворює фрагменти із життя двох рідних сестер – Тетяни і Тамари. Дві сестри – одна родина. В кожній родині є свої таємниці, які зберігаються протягом життя. Але настає час і таємне стає явним. «Скандал без антракту» - своєрідна гра, герої якої залежно від ситуації змінюють маски хижаків на жертв», - розповідає заслужена артистка України Людмила Колосович.

Впродовж двох днів 19 та 20 червня у місті Кракові (Польща) розпочнуть святкування Днів Львова.

Святкування, як і кожного року, має пройти вишукано та весело. Запланований виступ ансамблю «Галичина» і фольклорного тріо «Коралі». Також під час святкування Днів Львова у Кракові має відбутися джаз-концерт, а львівські фотографи та художники потішать виставкою своїх мистецьких робіт.

Будівництво стадіону у Львові ведеться згідно графіків. «На сьогодні немає жодних загроз фінансуванню будівництва стадіону або зриву графіків будівництва. Генпідрядник з будівництва стадіону компанія «Азовінтекс» отримала кредит у розмірі 25 млн. грн., який їй надав Укрексімбанк», - розповів керівник «Дирекції з будівництва стадіону» Віталій Сулима.

Львів - перше після Донецька місто, що приймає Кубок УЄФА. Трофей привезли до Львова сьогодні, 11 червня, львів’яни-гравці ФК «Шахтар» Володимир Єзерський, Юрій Вірт, Дмитро Чигринський.

Як зазначив гравець ФК «Шахтар» Дмитро Чигринський, у Львові гравців прийняли тепліше ніж навіть у Президента України.