Новини

У Львові відбудеться перший презентаційний Форум громадських організацій

Як повідомили в Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини, в понеділок, 9 червня в конференц-залі Українського Католицького Університету, що на вул. Свінціцького, 17, відбудеться круглий стіл на тему: «Практичні поради та ідеї про те, як продавати книжку». Круглий стіл розпочнеться о 10.00 год. за участю експерта в галузі книжкової політики з м. Амстердам Гюса Схюта.

У Львові встановлять меморіальні таблиці Костянтину Корнякту
    Благодійний фонд «Парфенон» оголошує відкритий конкурс на проектування меморіальних таблиць видатному меценату Львова грецького походження, члену Ставропігійського братства Костянтину Корнякту. До конкурсу запрошуються творчі колективи дипломованих професійних архітекторів та скульпторів.

До Львова приїде фотовиставка для незрячих. Вперше в Європі Фонд «Open Ukraine»в рамках загальнонаціонального туру по Україні презентуватимеу Львові виставку тактильних фото Юрія Білака «Доторкнутися і побачити». На виставці представлено 30 рельєфних репродукцій оригінальних фотографій із серії «Українці» на прозорому аркуші формату А3. Кожна світлина супроводжується звуковим описом оригіналу на MP3-плеєрах. Тексти озвучили 18 відомих українців — Арсеній Яценюк, Катерина Ющенко, Ніна Матвієнко, Ольга Герасим’юк, Богдан Бенюк, Олег Скрипка, Фома з гурту «Мандри» та інші. Також на презентації буде представлено плакат із відбитками пальців відомих «голосів» тактильних фото. В кінці туру плакат буде виставлено на благодійному аукціоні, а виручені кошти підуть на придбання апарату для виготовлення тактильних відбитків.

Товариство культури львівських угорців, вшановуючи пам`ять свого засновника та першого голови Маріона Ілку, відкриє художню виставку його творів, творів його друзів і сподвижників. У виставці під назвою «Маpіон Ілку в колі друзів» беруть участь митці з Угорщини, Словаччини, Закарпаття та Львівщини. Виставку відкриють 7 червня о 15.00 у Львівському Палаці Мистецтв( вул. Коперніка, 17).

Мешканці житлового масиву-41 матимуть воду сьогодні до 16.00 год.Як повідомив директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Богдан Кіт, сьогодні до 16.00 год. відновлять гаряче водопостачення для мешканців житлового масиву-41. «Причин для занепокоєння нема. Зараз тривають ремонтні роботи газових мереж котельні та підготовка до запуску резервного котла...

Мешканці житлового масиву-41 матимуть воду сьогодні до 16.00 год.

Завдяки впровадженню системи енергоменеджменту торік за використання енергоносіїв у бюджетних будівлях було використано на 2 млн 406 тис. гривень менше, ніж заплановано. У Львові впроваджено програму енергоменеджменту для того, аби економити бюджетні кошти. «У чому суть цього процесу? Будівлі шкіл, садків, лікарень, адміністративні будівлі міста у попередні роки витрачали дуже багато коштів на оплату комунальних послуг, ці суми ніхто не перевіряв, і дуже часто у однакових за розмірами школах виявлялися кардинально інші рахунки за комунальні послуги...

Щоб привернути увагу громадськості до проблем довкілля, і зокрема парків Львова, а також щоб показати їх унікальність, у коридорах Ратуші сьогодні відкрито фотовиставку. Ініціатором цього заходу виступило управління екології та благоустрою. На виставці представлено роботи фотографа Олександра Швеця, на яких зображено парки Львова у різних ракурсах та в різні пори року.

Більше півтори тисячі підприємців запросили до участі у «Гордому Львові». Підприємцям розіслали запрошення з умовами участі у конкурсі.

Львівська міська рада запрошує бізнесменів міста взяти участь у конкурсі «Гордий Львів – 2008». Заявки на участь у конкурсі приймаються до 10 червня 2008 року. Остаточний термін подання повного пакету конкурсних документів – 20 червня 2008 року.

Завдяки впровадженню системи енергоменеджменту торік за використання енергоносіїв у бюджетних будівлях було використано на 2 млн 406 тис. гривень менше, ніж заплановано. У Львові впроваджено програму енергоменеджменту для того, аби економити бюджетні кошти. «У чому суть цього процесу? Будівлі шкіл, садків, лікарень, адміністративні будівлі міста у попередні роки витрачали дуже багато коштів на оплату комунальних послуг, ці суми ніхто не перевіряв, і дуже часто у однакових за розмірами школах виявлялися кардинально інші рахунки за комунальні послуги. У міській раді вирішили цей процес контролювати, адже на сплату рахунків йшли значні суми з бюджету. Першим етапом був проведений ґрунтовний аналіз усіх будівель: показники лічильників фіксували у бази, аналізували цю інформацію і за результатами виявили 40 найпроблемніших будівель Львова, тобто тих будинків, де витрачається найбільше коштів на опалення та інші комунальні послуги. Наступним етапом буде проведено аудит, тобто у кожному з цих проблемних приміщень проведуть аналіз і визначать, які саме роботи потрібно зробити, щоб покращити ситуацію – замінити вікна, відремонтувати дах і т.д. Останній етап цієї програми – закладення коштів у міському бюджеті, а також пошук інвесторів для проведення цих робіт у проблемних будівлях», - розповіли в управлінні економіки Львівської міської ради.

Згідно розпорядження міського голови члени Всеукраїнського об’єднання ветеранів та Організації ветеранів України до Свята Героїв, що відзначали 23 травня 2007 року, отримають матеріальну допомогу в розмірі 100 грн. На це з міського бюджету було виділено 7000 грн.

На роботи з підготовки двох таборів Львівщини на 2008 рік міським бюджетом було виділено 1млн. 350 тис. грн. Порівняно з минулим роком ця сума збільшилась майже втричі. Для створення належних умов для відпочинку дітей в обох таборах з березня місяця провели ремонтно-відновлювальні роботи, закупили нові меблі, необхідний господарський інвентар.

На роботи з підготовки двох таборів Львівщини на 2008 рік міським бюджетом було виділено 1млн. 350 тис. грн. Порівняно з минулим роком ця сума збільшилась майже втричі. Для створення належних умов для відпочинку дітей в обох таборах з березня місяця провели ремонтно-відновлювальні роботи, закупили нові меблі, необхідний господарський інвентар.

Минулого тижня військові правоохоронці, які несуть службу у приміщенні Львівської міської ради, виявили двох невідомих осіб, які намагалися зірвати квіти з вазонів на площі Ринок, а також розбили скло у вікні з тильної сторони Львівської міської ради. Один з порушників, молодик 1991 р.н. був затриманий негайно та переданий наряду ППС, а про другого було повідомлено в Галицький районний відділ міліції Львова.

Наступного тижня з 9 до 15 червня у Львові проходитиме культурний екуменічний фестиваль в рамках Екуменічного соціального тижня. Під час культурного екуменічного фестивалю львів’яни матимуть змогу побачити вистави Львівського театру «Воскресіння», фотовиставку, фільми на соціальні теми, послухати концерт духовної музики та співу. Завершенням фестивалю та Екуменічного соціального тижня буде молодіжний концерт християнської музики «Подбай про ближнього» за участю відомих виконавців. Під час концерту присутнім роздаватимуть значки з гаслом соціального екуменічного тижня «Подбай про ближнього» та збиратимуть кошти на потреби дітей, хворих аутизмом. Участь у концерті візьмуть Львівська співачка Ірина Федишин та Леся Горова. Концерт проходитиме на великій сцені з піротехнічними ефектами та живим звуком. З управління культури та туризму Львівської міської ради на проведення культурних заходів екуменічного фестивалю виділено 50 тисяч гривень.

У неділю, 8 червня в палаці культури ім. Г. Хоткевича о 18.00 год. відбудеться гра КВН Участь у Кубку Львова КВН-2008 братимуть команди з міст Києва, Одеси, Луцька, Хмельницького, Полтави та Львова.

У Львові незаконно зносять дерева та нищать газони. За інформацією КП «Адміністративно-технічне управління» на вул. Кримській РЕМ-2 ВАТ «Львівобленерго», прокладаючи електричний кабель до будмайданчика під № 107, пошкодило 110 м кв газону і не відновило його. Керівництву РЕМ-2 виставлено претензію на відшкодування збитків на суму 1100 грн. та скеровано матеріали для реагування у районну прокуратуру. ТзОВ «Флагман-Капітал» допустило пошкодження 14 м кв цього ж газону під час облаштування заїзду до будмайданчика, за що директору підприємства доведеться сплатити адміністративний штраф та відшкодувати 140 грн. збитків.

Літні табори запрошують на роботу. Цього тижня відбулась зустріч зі всіма, хто бажає працювати у літніх таборах "Ватра" (с. Гребенів) та "Старт" (с. Коростів). Серед них багато студентів навчальних закладів віком від 18 років, педагоги зі стажем, члени громадських організацій. На зустрічі було проведено роз’яснювальну роботу, інструктажі з техніки безпеки, цивільної оборони. Під час зустрічі було складено детальний графік змін та розподілено усіх працівників обох таборів. За словами спеціаліста відділу освіти Ірини Рибак невирішеною залишається ситуація з забезпеченням таборів кухарями, тому управління освіти запрошує усіх зацікавлених осіб звертатися зі своїми заявками в управління освіти, адже усі працівники матимуть пільги на безкоштовний відпочинок своєї дитини.

Львівська міська рада оголошує конкурс на випуск облігацій місцевої позики щодо надання послуг з організації розміщення та обігу облігацій внутрішньої місцевої позики м. Львова, серії C – 200 млн грн, терміном обігу – 5 років.

Управління екології та благоустрою ЛМР закликає львів’ян та гостей міста не порушувати вимог закону та не заїжджати автотранспортом на території парків міста і нагадує, що порушення цих вимог тягне за собою передбачену законодавством України відповідальність.

У зв’язку з виконанням робіт з прокладання мереж газопроводу сьогодні, 4 червня з 23.00 до 06.00 год. 5 червня буде перекрито рух транспортних засобів по вул. Рахівська – пр. Червоної Калини. Роботи виконуватиме ТзОВ «Львівська інвестиційно-будівельна компанія».

Через вулиці Тролейбусну та Княгині Ольги, 77 прокладатимуть інженерні мережі. Роботи виконуватиме ТзОВ «Торгова компанія «ІНТЕРМАРКЕТ».

З міського бюджету виділено понад 1 мільйон гривень на ремонт 5 закладів охорони здоров’я. З них 600 тис. гривень авансом оплачено на закупівлю матеріалів, конструкцій, виробів та обладнання на проведення ремонту міської клінічної лікарні швидкої допомоги. Капітальний ремонт проводитимуть у приймальному та реанімаційно-анестезіологічному відділенні цієї лікарні.

За уточненою інформацією, зараз в озері Стрийського парку плаває 4 лебеді - 3 білих і один чорний. Згідно з висновком ветеринарного лікаря, площа озера не дозволяє утримувати більше 5-х дорослих лебедів, тим більше зараз одна із самиць чекає виводку з трьох лебедят. Для захисту усіх лебедів від мисливських собак, яких вигулюють в парку, та забезпечення спокою сімейної пари лебедів було прийнято рішення передати дві пари лебедів в господарствах с. Млинки та на Яворівщину. Двох лебедів, які зимували у в оранжереї парку повернули власникам і зараз вони плавають на озерці по вул. Симоненка поблизу школи-гімназії №87.