Львівські першачки вчать «Буквар» з нетбуків

  • 16.03.2011, 15:41
  • 3570
Інноваційне навчання у школі. Першачки міської школи №77 вивчають електронний "Букварик". Школа виграла грант і отримала 28 нетбуків Classmate PC. Також у школі працює комп’ютерний клас.

Школа №77 виграла проект Компанії Intel Ukraine Microelectronics Ltd. Окрім Львова проект запроваджено у Донецькій, Дніпропетровській, Київській, Полтавській, Миколаївській, Одеській, областях та в Києві. В рамках проекту школа отримала нетбуки для дітей.

За 4 роки комп’ютеризовано усі заклади освіти,  минулого року у Сихівському районі купили 492 комп’ютери. Закуплено комп’ютери у кожен міський садок та в кожен позашкільний заклад. З 123 шкіл у 103 школи закуплено нові комп’ютерні класи - по 11 комп’ютерів. Окрім того, у школи закуплено мультимедійні проектори та ноутбуки. До прикладу, за 4 роки у Залізничному районі за міські кошти купили: 69 комп’ютерів, 27 мультимедійних проекторів, 86 принтерів та 40 сканерів.

Коли ми говоримо, що одною з перспектив розвитку міста є новітні технології, то, власне, сьогодні ми бачимо, з чого ці технології починаються, коли діти першого класу працюють на сучасних комп’ютерах, вони спілкуються з колегами з інших шкіл по «Скайпу» - це те, що люди дорослого віку не завжди розуміють. Я переконаний, що ці діти матимуть великий розвиток і успіх.

За останні 4 роки в цю школу з міського бюджету було інвестовано 2 млн грн. Вчителька першого класу написала проект і виграла грант – 28 комп’ютерів. Місто вкладає кошти в ремонти даху, міняє вікна, комунікації – це сприяє тому, що вчителі теж долучаються. Якби у кожній школі ми мали таких активних вчителів, було б простіше.

Важливо, що всі школи міста Львова комп’ютеризовані. Те, що ми бачимо у цій школі – це наступний етап, коли учні перших класів використовують комп’ютери для навчання. Не даремно ми вкладаємо кошти міста, це дає синергію

міський голова Андрій Садовий.

Довідка

У СЗШ № 77 з поглибленим вивченням економіки та інформатики функціонує 23 класи де навчається 579 учнів. Нагадаємо, школа №77 спільно з місто реалізовує соціальну рекламу. Школа має свою газету, вчителі читають уроки про економіку міста.

Протягом останніх років у школі за кошти міського бюджету проведено роботи з реконструкції шатрового даху, із заміни вікон та  ремонту санвузлів і каналізації, окрім цього встановлено автоматичну систему регулювання теплової енергії

Фоторепортаж