Дитячі клуби Личаківського району

  Львів, вул. К. Левицького, 67, 212а
  +38 (032) 254-62-63

Директор – Серафин Оксана Орестівна

Клуб

Гурток

Педагог

Графік роботи

1

«Колаж»

Вул. К. Левицького,16

Гурток розпису скла та вітражу «Арт-скло»

Сайко Зоряна

063-367-22-10

Вт., Чт.

15:00 – 19:00

«Колаж»

Вул. К. Левицького,16

Гурток ліпки глиною

«Це-глинка»

Біньковська Ірена

067-112-82-38

Пн., Пт.

14:30 – 19:00

«Колаж»

Вул. К. Левицького,16

Гурток дизайну «Ідея»

Підганюк Ірина

097-504-29-63

Пн.,Вт.,Чт.

15:00 – 18:00

2

«Мандарин»

Вул. Коціловського,16

Гурток образотворчого мистецтва «Малюваки»

Сайко Зоряна

063-367-22-10

Пн.,Ср.

15:00 – 19:00

Пт.  15:00 – 18:00

«Мандарин»

Вул. Коціловського,16

Театр естрадних мініатюр

«Мандарин»

Чистоклетов Євген

068-654-92-77

Пн.,Ср.

17:00 – 19:00

Вт.,Чт.

15:00 – 17:00

Сб.  11:00 – 16:00

«Мандарин»

Вул. Коціловського,16

Гурток вокалу «Друзяки»

Прут Лілія

098-321-03-40

Вт.,Чт.

17:00 – 20:00

Сб.  16:00 – 19:00

«Мандарин»

Вул. Коціловського,16

Група для дошкільнят

«Цвіркуни»

Підганюк Ірина

097-504-29-63

Пн.,Вт.,Чт.

9:30 – 12:30

3

«КросФіт»

Вул. Корольова, 10

Атлетизм, оздоровча гімнастика

Когут Володимир

063-719-59-92

Вт., ЧТ.

16:00 – 21:00

Сб.  13:00 – 21:00

«КросФіт»

Вул. Корольова, 10

«Атлетична гімнастика»

Антонов Олександр

097-985-02-35

Пн., Ср., Пт.

17:00 – 20:00

4

«Багато сердець»

Вул. Дж.Вашингтона, 5а

Пізнавально-творчий

«Море ідей»

Николаєва Ольга Дмитрівна

097-523-07-70

Пн., Вт., Ср., Чт., Пт.

16:00 – 19:00

Сб.   11:00 – 14:00

«Багато сердець»

Вул. Дж.Вашингтона, 5а

Гурток образотворчного мистецтва та ліпки глиною

«Кольорові крила»

Колодко Арсен

098-052-08-68

Пн., Пт.

15:30 – 18:30

«Багато сердець»

Вул. Дж.Вашингтона, 5а

Гурток настільного тенісу

«Ракетка»

Николаєв Мирослав Степанович

067-752-53-43

Вт., Чт.

18:00 – 19:30

Сб.  10:00 – 11:55

5

«Форпост»

Вул. Китайська, 4

Прикладна фізична підготовка

Дума Богдан

063-613-34-23

Вт., Чт.

17:30 – 20:30

Сб.   10:00 – 13:00

«Форпост»

Вул. Китайська, 4

«Стрілецький гурток»

Риптик Андрій

063-30-70-106

Пн., Ср., Пт.

16:30 – 21:00

«Форпост»

Вул. Китайська, 4

«Військово-спортивних теренових ігор»

Шульженко Володимир

093-74-40-129

Пн., Ср., Пт.

16:00 – 21:00

Сб.  9:00 – 12:00

6

«Колібрі»

Вул. Пасічна, 64

Гурток рукоділля

«Світанок»

Барзій Галина Романівна

067-150-68-62

Пн. 16:00 – 19:00

Вт., Чт.

16:00 – 20:00

Пт.  16:00 – 18:00

«Колібрі»

Вул. Пасічна, 64

Гурток англійської мови

Гасюк Галина Миколаївна

097-49-210-77

Пн.,Вт.,Ср.,Чт.,Пт.

15:00 – 18:00

Сб.  11:00 – 14:00

«Колібрі»

Вул. Пасічна, 64

Гурток образотворчного мистецтва та ліпки глиною

«Кольорові крила»

Колодко Арсен

098-052-08-68

Пн., Чт.

14:00 – 16:00

Ср. 15:00 – 18:00

Сб. 15:00 – 17:00

«Колібрі»

Вул. Пасічна, 64

Фотогурток «ФотоЛенд»

Підіпригора Тетяна

096-436-60-13

Пн.  15:00 – 18:00

Чт.  15:00 – 19:00

Сб.  10:00 – 12:00

«Колібрі»

Вул. Пасічна, 64

Ранкові групи для дошкільнят

«Золотомушки»

Підіпригора Тетяна

096-436-60-13

Пн., Ср., Пт.

10:00 – 13:00


Оновлено: 21.05.2020, 14:01