Львів у 1914-1915 роках

10 січня 1914 року

Обережно з санками!На відміну від сьогодення, сто років тому станція Личаків працювала хоч і з перервами, але досить інтенсивно. А сніжна погода дозволяла дітям вдосталь покататися на санках, хоч і з ризиком для здоров’я...

Газета "Kurjer Lwowski poludniowy "

«Бібліотека в Політехніці. Отримуємо наступного листа: З нагоди закінчення ремонту електричного освітлення в бібліотеці політехнічної школи, бібліотека працюватиме від понеділка, 12 січня 1914 р. у звичайний робочий час, тобто від 9 до 1 і від 4 до 7 вечора».

 // Kurjer Lwowski. — 1914. — 10 січ. — С. 6.

Газета «Діло і Нове Слово»

«Виклади в міськім промисловім музею. В міськім Промисловім музею, котрий що року уладжує популярні виклади з области штуки й артистичного промислу, розпічне цикль сегорічних відчитів проф. др. Кароль Гадачек на тему: “Артистичний промисл старинного Єгипту”. Виклад, пояснений сьвітляними образами, відбудеть ся в неділю дня 11 січня с. р. о год. 5 пополудни в відчитовій салі музею (Гетманські вали). Вступ 20 сотиків від особи».

 // Діло і Нове Слово. — 1914. — 10 січ. — С. 4.

Газета "Kurjer Lwowski poludniowy "

«Станція Львів-Личаків, розташована на шляху місцевої колії Львів–Підгайці, яка до цього часу була закрита для вантажного руху, від 15-го ц. м. відкривається для загального вантажного руху.

На цій станції можна відсилати і отримувати дрібні термінові та товарні посилки без обмежень, а також посилки в товарних вагонах, за винятком транспортування живих тварин, вибухових і легкозаймистих матеріалів, а також товарів, для завантаження чи вивантаження яких потрібні спеціальні прилади.

Завантаження і вивантаження посилок у товарних вагонах повинні здійснювати відправники та отримувачі власним коштом та власною робочою силою».

«Жертви санкового спорту. Вчора знову двоє хлопців зламали собі ноги внаслідок необережної їзди на санках».

 // Kurjer Lwowski. — 1914. — 10 січ. — С. 6.

Газета "Gazeta Poranna"

«Веселий син. На вокзалі у зв’язку з телеграфним повідомленням затримано Бернарда Штернберґа, 18-річного учня гімназії з Чернівців, який, втомившись від навчання, забрав у батька 600 кор. і “емігрував” у світ».

 // Gazeta Poranna. — 1914. — 10 січ. — С. 6-7.

Газета у форматі pdf