Львів у 1914-1915 роках

4 січня 1914 року

«...дружина втекла зі Львова, залишивши без опіки чотирьох дітей»Місто поволі почало входити у звичайний ритм життя, за винятком продовження перебоїв із друкованою продукцією...

Газета "Gazeta Poranna"

«Згуба. Золотий браслет з годинником, прикрашеним діамантами, вартістю 200 корон, загубила вчора зранку панна П. Півтораківна по дорозі з вул. Коперніка через Карла Людвіга [тепер – непарна сторона просп. Свободи] до вул. Ягеллонської [тепер – вул. Гнатюка]».

«Вогонь. У будинку Лижного товариства вчора ввечері спалахнув вогонь унаслідок того, що загорілася дерев’яна стінка. Пожежу погасила пожежна сторожа; збитки становлять близько 700 корон».

«Крадіжка пожертв. До приміщення товариства “Тікват Ціоне” вчора ввечері вламалися невідомі злодії і після обшуку двох шаф вкрали дві банки з пожертвами для бідних».

 // Gazeta Poranna. — 1913. — 4 січ. — С. 3.

Газета "Gazeta Lwowska"

«Шукайте дружину!.. Зарібник Станіслав Левкович доніс тутешній поліції, що ще перед святом Різдва його дружина втекла зі Львова, залишивши без опіки чотирьох дітей». 

«Поліцейська хроніка. З горища будинку на вул. Різницькій, 11 [тепер – вул. Наливайка] у п. М. Шпіра вкрадено білизну вартістю 380 кор.

На вулиці Шептицьких затримано Теофіла Затія, який ніс мішок речей, вкрадених у поручника п. Бруно Ріга. Затія поки що віддано до поліцейських арештів».

 // Gazeta Lwowska. — 1913. — 4 січ. — С. 2-3.

Газета у форматі pdf