Львів у 1914-1915 роках

29 грудня 1913 року

«...в часі страйку подавати-ме передплатникам найконечнійші інформациї...»У зв’язку зі страйком кількість щоденних часописів 29 грудня значно зменшилася...

Газета «Діло і Нове Слово»

«Від Видавництва. Наслідком загального страйку друкарських складачів спинило ся з нинішним днем правильне видаванє всіх львівських дневників. З надзвичайним вкладом зусиль удало ся видавництвам “Діла” і “Нового Слова” з’орґанізувати спільний орґан, котрий в часі страйку подавати-ме передплатникам найконечнійші інформациї про біжучі події дня.

Подібний спільний орґан видають львівські польські ґазети.

Безпроволочно по закінченю страйку “Діло” і “Нове Слово” наново підіймуть свою правильну діяльність» («Діло» і «Нове Слово»).

 // Діло і Нове Слово. — 1913. — 29 груд. — С. 1.

«Вломи. Незвісні вломники дістали ся в суботу в ночи до маґазину “Спорт” при вул. Казимірівскій [тепер – частина вул. Городоцької від пл. Торгової до вул. Шевченка]. Одначе влом їм не удався, бо переходячі люди сполошили їх. Властитель склепу повідомлений про влом, мусів з причини попсованих замків стеречи склепу через цілу ніч. Передвчера около 7 години вечером зломили ся невисліджені доси злодії до склепу з оружєм п. Стефана Пєлєцкого, положеного при одній з найбільше оживлених вулиць, а саме при вул. Академічній [тепер – просп. Шевченка] і вкрали богато річий. Висота шкоди доси ще не звісна».

«Пожежа в корпусній команді у Львові. Вчера вечером заалярмовано пожарну стражницю та поліцию пожежою, яка мала повстати на стриху будинку корпусної команди. Вже по кількох хвилях явив ся цілий відділ пожарної сторожі та поліциї. На місци показало ся, що се лише зотліли дошки стелі одної кімнати на І поверсі від димової рури. Цілу пожежу згашено протягом кількох хвиль».

 // Діло і Нове Слово. — 1913. — 29 груд. — С. 3.

Газета у форматі pdf