Львів у 1914-1915 роках
16 грудня 1913 року
Газета "Kurjer Lwowski poludniowy"
«Міське апровізаційне управління повідомляє, що у крамницях міського продажу м’яса, а також у магазинах молокопродуктів, масла, яєць і сиру, можна буде купити домашню птицю, зокрема: курок-пулярок, качок та індиків-каплунів.
У тих самих крамницях продається картопля, починаючи від 1 кг».
// Kurjer Lwowski poludniowy. — 1913. — 16 груд. — С. 4.
Газета «Діло»
«Зі статистики Львова. З періодичної публікації Lwów w cyfrach, яку видає статистичне бюро м. Львова за місяць вересень с. р. виходить, що в сім місяци було подруж римо-католиків 84, греко-католиків 41, мойсеєвого віроісповіданя 73; уродин римо-католиків 367 (з того живих 349), греко-католиків 182 (з того живих 168), мойсеєвого віроісповіданя 129 (з того живих 121); статистика смертности в сім місяци так виглядає: римо-католиків померло 183, греко-католиків 99; віроісповіданє змінило у вересни загалом 56 осіб: греко-католиків змінило віроісповіданє 38, римо-католиків 5, мойсеєвого віроісповіданя 11, православний 1, евангелик 1; з того на римо-католиків перейшло 46 осіб, на греко-католиків 2 особи, на православє 1, на евангелицьке віроісповіданє 3 і на мойсеєве 3 особи».
// Діло. — 1913. — 16 груд. — С. 6.
Газета "Gazeta Wieczorna"
«Львівські телефони надалі мучать і дратують громадськість. Хтозна, чи львівські абоненти, які дочекаються автоматичних апаратів, ще залишатимуться у здоровому глузді, щоб мати можливість ними користуватися. Тому що зараз їм усім загрожує божевілля. Це не жарти, не дотеп і навіть не перебільшення. Про те, які слід пережити муки, щоб сполучитися з бажаним “номером”, яких це вимагає зусиль і неефективної трати часу, вже багато і часто писали майже у всіх часописах – мабуть, даремно – щоб тут ще раз, знову даремно, повторювати ці скарги. Вже не вірячи в успішність апелювання, знову звертаємо увагу пана президента Вопатерні на стан і роботу – невідомо, апаратів чи телефоністок. Щось на третьому поверсі будівлі пошти необхідно поправити».
// Gazeta Wieczorna. — 1913. — 16 груд. — С. 4.
Газета «Нове Слово»
«Хитрий поліцийний пес. У львівськім “Кольосеум” продукуєть ся від якогось часу славний поліцийний пес “Люкс” з Моравської Острави. Сей пес відзначив ся незвичайним спритом в часі слідства в справі убийства бл. п. Сьвіщовського в Кракові. Властитель пса має з ним у Львові много клопоту. Недавно прим. хотів того пса зловити на вулиці псярник мимо запевнювань властителя, що пес має податкову марку. Пес підозріваючи злі наміри псярника, скористав з хвилі і втік, а властитель шукає тепер за ним при помочи инших псів».
«Фабрика гроший у Львові. Поліцийний аґент Скочиляс найшов підчас трусениці в домі Тутека, людини без занятя, замешкалого на Вульці, підроблювані ніклеві гроші, а за домом в соломі машину до вироблюваня гроший, у вигляді ґіпсових форм і горнець повний цини. Тутек признав ся підчас слідства, що сеї роботи научив ся в вязниці підчас відсиджуваня кари за крадіж. Досі пустив він в сьвіт свої вироби в сумі кільканайцять корон».
// Нове Слово. — 1913. — 16 груд. — С. 6.
Газета "Gazeta Lwowska"
«Зникла без сліду. Двадцятитрирічна Анна Наворукова з Казновських, яка ще в середу вийшла з помешкання своєї матері, зникла з того часу без сліду.
Наворукова є брюнеткою середнього зросту. Була одягнута в чорну спідницю, зелений каптаник, жилет і чорний шалик».
«Поліцейська хроніка. Поліція заарештувала в суботу 20-річного Юзефа Худзіка, помічника монтера, який, працюючи при прокладенні газопроводу в машинній лабораторії тутешньої Політехніки, вкрав мотор від мотоцикла вартістю 1000 кор.».
// Gazeta Lwowska. — 1913. — 16 груд. — С. 3.